Philip (Tino Mewes), Konrad (Thomas Schmieder) a Weener (Manuel Cortez) - traja najväčší blázni a nespratníci v škole Fredericha Nietzscheho dostávajú krutú ranu. Stanú sa účastníkmi dopravnej nehody, v ktorej všetci traja zahynú.

Vrátia sa späť do života ako krvilačné príšery - zombie. Ich telá sa však rýchlo rozkladajú, avšak necítia teda potrebu ani jesť, ani spať, a ostáva im tak dostatok času na večierky, dievčatá a vyrovnávanie si dlhov s nepriateľmi. (oficiální text distributora)

rollman1

Když jsem si pustil tenhle film, řekl jsem si, že to bude kravina, nudná německá zombie komedie. A ono se z toho vyklubala docela dobrá řachanda, u které jsem se dobře nasmál. Vtipné postavy a ještě vtipnější dialogy změnily můj názor okamžitě a už od 10. minuty jsem věděl, že mě to bude bavit. Hlavní hrdinové totální looseři, kteří viděli vagínu maximálně v National Geographic. Ani jeden mi nebyl sympatický, ale musím přiznat, že své postavy zahráli skvěle a jejich dialogy a scény mě dokázali dobře rozsekat. Určitě překvapení zvlášť když to vyšlo z Německé produkce. ()

TheTrox

Němci a natočili takovouto hororovou komedii ve stylu zombie ? No sakra ! Musím uznat, že ze všech filmů natočených "in Germany" je tenhle nejlepší, ano nepřeháním, herci byly dobrý od začátku do konce, skvělý hlášky i humor. Samozřejmě, že se občas objevili ve filmu nedostatky, ale ty vem čert. Celkové hodnocení: 75% ()

Skleni

No tak toto som nečakal. Ja nemecké trápne komédie moc nemusím, ale toto.. je o trochu lepší odvar. Hercov vybrali správnych, príbeh.... známi, no prijateľný. Zápletka klasická, poňatie klasické (na komédiu), a Collien (ktorá chýba medzi hercami), úžasná :-). Sám som neveril, že takýto film môže naozaj vzniknúť v Nemecku. normálne som sa aj nasmial. A to nehovorím o tom, že nikdy som sa nenudil, či som to nechcel prepnúť a pod. Proste ma to držalo pri obrazovke. Paráda. Samozrejme je to lacná komédia bez štipky inteligencie či filmového umenia a preto dávam 70% ()

misterz

Hororová komédia s humorom, ktorý fungoval iba málokedy. Pritom ide o zaujímavé spojenie žánrov - hororová komédia a zombie. Logicky som preto čakal viac. Úvod ešte ušiel, ale odkedy hlavné postavy zistili čo je vo veci tak to začalo dejovo upadať a humor prestal baviť. Za zmienku stoja aj nesympatickí herci s talentom 5-ročného ochotníka. Film má jednu zvláštnosť. Čím bližšie bol koniec, tam viac otravoval, bez zastávok a s priamou úmerou. S finále prišlo vykúpenie. 30/100 ()

Elleannie

No teda, nečekala jsem, že se mi tahle hororová komedie bude takhle líbit. Ani nevím proč, ale moc jsem se bavila a ani chvíli se nenudila. Objevily se sice pasáže, které mi úplně nesedly, ale tihle "Zombíci" byli skvěle namaskovaní, humor byl pohodový, a děj měl opravdu děj. Prostě super komedie na zasmání a odreagování. ()

• Aj keď jedna z postáv hovorí o Necronomicone ako o reálnej knihe, v skutočnosti je Necronomicon fiktívna kniha z hororových románov H.P. Lovecrafta. (Jakub225)
  • Posledných dvadsať minút filmu bolo vystrihnutých a znovu natočených pol roka po pôvodnom natáčaní. Originálne zakončenie možno nájsť ako na nemeckej, tak aj anglickej verzii DVD. (misterz)