Bank nie z tej ziemi
Hrají
Małgorzata Foremniak
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Sexify (2021) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Bronisław Wrocławski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Barbara Krafftówna
Polsko
Nejlepší seriály:
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Krzysztof Wakuliński
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jerzy Bończak
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Adam Ferency
Polsko
Nejlepší seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Antonio Galdamez
Polsko
Wojciech Pokora
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Przygody psa Cywila (1970) (seriál)
Krzysztof Stroiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Archiv smrti (1980) (seriál)
Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)
Jerzy Zelnik
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Franciszek Pieczka
Polsko
Nejlepší seriály:
Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Leonard Andrzejewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Archiv smrti (1980) (seriál)
Krzysztof Bauman
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Witold Bieliński
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Bogusz Bilewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Marek Bocianiak
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Jacek Braciak
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Barbara Brylska
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Bożena Dykiel
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Grzegorz Emanuel
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)