Když žena, s níž má doktorka Hadleyová, zvaná Třináctka, vztah na jednu noc, onemocní a dostane záchvat, vezme ji doktorka do nemocnice Princeton-Plainsboro ke kolegům z týmu doktora House. Ten po možnosti vrtání se v jejím osobním životě doslova skočí a s Foremanem prohledají její byt, aby našli něco, co by mohlo zapříčinit špatný zdravotní stav pacientky. Doktorka Hadleyová zjistí, že její známost na jednu noc má obsáhlou lékařskou anamnézu a že s ní spala jen proto, aby se dostala k Houseovi. Foreman si neodpustí kázání doktorce Hadleyové o nezodpovědném životě a upozorní ji, že tímto způsobem urychlí postup svého smrtelného onemocnění. Od doktora House jí dokonce hrozí vyhazov. (TV Nova)

stepankoby1

„If you're happy, I'm.“ EMOCE. PSYCHIKA. HUMOR. Víc takových epizod a míň House, co si hraje na boha a dělá eticky neomluvitelné zákroky bez závěrečné pointy pátou sérii v řadě. ()

• Lucas (Michael Weston) je v epizóde nazvaný Mannix (ktorý je tiež súkromným detektívom). Je to postava z rovnomenného seriálu Mannix (od r. 1967). (Pat.Ko)
  • Na začiatku epizódy, keď Trinástka (Olivia Wilde) obhliada Spencer (Angela Gots) na uhryznutie pavúkom. V tejto scéne nebola použitá žiadna dvojníčka. Angela Gots sa ukázala úplne nahá, čo Oliviu Wilde prekvapilo. (Pat.Ko)