Robin se musí vyrovnat s nelehkou zprávou a Marshall se natolik vžije do taťkovské role, že ošklivě naletí klukovi ze sousedství... (TV Prima)

Dusty56

Epizoda se točí kolem Robin, která chytla špatnou náladu a nedá se tam ničemu smát (tohle má být sitcom!?). Scott a Marshall je dobrá linie, ale tohle prostě nespraví. ()

Necrotongue

Tak to mě vynes na slunce a načechrej! Celou dobu si tady v komentářích/recenzích stěžuju na nedostatek humoru v sitcomech, teď mám za sebou polovinu sedmé sezóny a na dvanácté epizodě mě vlastně vůbec nezajímal Marshallův pobyt na střeše, protože mě daleko víc zaujal ten vážný tón, který prostoupil celou tuto záležitost. Divné. / Poučení: Nedůvěřuj neznámým. 3*+ ()

MM_Ramone

Dvanásta epizóda zo siedmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Symphony of Illumination" (Iluminačná symfónia). Mashall Eriksen a jeho žena Lily Aldrinová sa presťahovali na kľudne predmestie New Yorku. Blížia sa vianočné sviatky a tak sa Marshall rozhodne, že poriadne vyzdobí ich nový domov. Pri tejto práci poriadne naletí nejednému miestnemu uličníkovi. Robin Scherbatska má obavy, že je tehotná s Barney Stinsonom. ***** ()

• Písnička, která hraje na konci epizody, je „Highway To Hell“ od AC/DC. (Duoscop)