Campbell

Neskutečně nudný a otravný film o mimozem.....Počkat...Spíše o bohu. Jop. Čekal jsem film o únosech a mimozemšťanech ale dočkal jsem se spíše o mluvení o "přijmutí boha" a sem tam kecech o mimozemšťanech. Je to strašně otravná sračka, furt se mluví o tom že musíme přijmout boha. Sračka která spíše nudí. A jednu věc musím říct....Tommy Wisseau je narozdíl od hercích zde oskarový herec. Tady ti herci byly do jednoho příšerný. Tohle hodně bolí a obal sliboval něco úplně jiného. Od odpadu film drží jen zajímavých prvních 10 minut. Ale sakra je to strašná náboženská sračka. ()

hygienik

SPOILER! Je zaujímavé, aké jednoduché je posolstvo Boha človeku. A aký presný je boží timing. Ja som mal dnes vidieť tento film. Hovorí o tom, že mimozemšťania sú vlastne diabli, ktorých cieľom je zasiať strach a pochyby medzi ľudí, hlavne kresťanov. Tento film síce natočili letničiarski Američania, ale podobné stanovisko má napr. aj Pravoslávna Cirkev v Európe. Nikoho neidem presviedčať o pravdivosti tejto ponekud kontroverznej premisy. Ani o tom, aby ste si pozreli Unidetified. Koniec-koncov je nekvalitne technicky natočený. Argumentačne (rozumej biblicky) je z 85 minút relevantných len asi 10, čo je škoda. Napriek tomu je jasné, že tento počin Richa Christiana je aspoň pre kresťanov užitočný. ()