S.O.S. je úspešným televíznym výtvorom Slovenskej televízie (STV), v ktorom štvorica protagonistov v podaní Daniela Dangla, Romana Pomajba, Petra Sklára a nežnejšiu časť zastupujúca Petra Polnišová si robia srandu s každého a všetkého. S.O.S vytvoril nové hviezdy televízneho priestoru ako Monsterovcov, Editu „ Cicu“ Papeky, Haló Paberu a množstvo iných postavičiek vystupujúcich vo vtipom sršiacich skečoch. (pravo)

Martin741

Po smrti komika Satinskeho zacala situacia okolo satiry nba Slovensku povazlivo upadat, ale chvalabohu roku 2004 sa objavila tato relacia, z ktorej najlepsia postava bola suverenne Polnisova. Ale aj ostatni /Dangl, Sklar ...../boli vyborni. Jo a za scenky v restauracii U Slovaka musim dat vysokych 80 % ()

LaciLC

Áno, z počiatku išlo o veľmi nádejnú a mimoriadne zábavnú show, ale s postupom času začala kvalita jednotlivých častí mierne kolísať a v súčastnosti bohužiaľ len klesá a klesá. Hoci sa prirodzene aj teraz nájdu skeče, ktoré dávajú spomenúť na lepšie časy, ale čoraz častejšie sa vyskytujú trápne a kŕčovité pasáže, kedy len krútim hlavou a pozerám mierne do zeme. No, je to veľká škoda, zo začiatku som uvažoval aj o pekných štyroch hviezdičkách... Hlavných protagonistov hodnotím všetkých do jedného len kladne, je vidieť, že sa pri nakrúcaní bavia, ale aj patrične snažia - ech, občas to nevyjde, ale celkovo sa pri SOS nenudím a väčšinou ide o zaujímavé spestrenie večera... ()

frolish

Na konci to bolo uz naozaj slabe, ale poriadne dlhu dobu som sa na to kazdy tyzden tesil ako maly a oddaval sa pravidelnym zachvatom smiechu. Robot Cvikla, Chruno Monster, Farkasovci, U Slovaka a neviem co vsetko este, nic predtym ani potom ma zo slovenskych televiznych serialov/relacii ani zdaleka tak nepobavilo. Program, na ktory urcite nezabudnem. ()

Mire

Ach, prípad S.O.S... býval to niekedy môj najobľúbenejší program v televízii vôbec. A to som ich pozerával od samého začiatku - a pritom som na nich s mamkou natrafil úplne náhodou pri prepínaní programov telke :)) Ale pozdávalo sami to až na to, že vtedy to išlo hodinu a len raz mesačne ale potenciál tam bol a veľký. Vtedy to ešte ale málokto pozeral a ja spolu s malou hŕstkou ďalších sme sa už vtedy na tom bavili. Milovali sme také Pomáhajbo, prvé časti boli fakt geniálne s mojimi bratrancami sme sa na tom neskutočne rehlili :D Lenže časom sa táto relácia dostala do väčšieho povedomia ľudí a mimoriadnej kreatívnej štvorici dochádzal postupne dych... posledná kvalitná éra bolo parodovanie Vyhulených malých bobrov, čiže do konca roku 2005... od roku 2006 vrátane to bolo čoraz horšie a horšie a nové skeče typu "Ebénci", "Duňa a Fuňa" ma absolútne nezaujímali.... vrcholom boli tie veveričky čo hrala Polnišová, to už hraničilo s úbohosťou. Našťastie to trápenie už ukončili a S.O.S. nechali spať... mimochodom to DVD čo vydali bolo zložené čisto zo scénok z roku 2006!!! Proste z doby keď táto pôvodne skvelá groteska už stála fakt za hovno.... ale za prvé dva excelentné roky dávam bezva päť hviezdičiek. P.S. - nikdy som nechápal čo všetci videli na Edite Papeky - ona patrila vždycky medzi najhoršie skeče v tejto relácii, odjakživa som ju neznášal a neprinúti ma zasmiať sa ani keby som sa poskladal do kocky :)) ()

RomanBond007

Ako to už spomenul Gemini, dosť to pripomína Tele Tele , a má pravdu, síce tejto českej relácií som videl asi 3 časti. Ale kedže táto relácia je slovenská, viac som chápal vtipom ako pri Tele Tele (nemusel som rozmýšlať, čo to slovo znamená atď.). Najviac ma pri tejto relácií pobavili bratia Farkašovci (Peter Sklár & Dano Dangl) a Karči & Lajči (Roman Pomajbo & Dano Dangl). Farkašovci - hranie na klavír, pochvala -postrčenie, postrčenie, buchnutie, triesnutie, facka- to bola pecka :D. A ešte aby som nezabudol na Ordináciu v zlatej žile :D. Dokopy fajn na zabitie nudy a ešte sa aj pobaviť.85% ()

• V prvých epizódach okrem stabilnej štvorice Dangl, Pomajbo, Sklár, Polnišová účinkovali aj Marián Miezga, Miroslava Michalková, Jana Gašparková alebo Henrieta Mičkovicová. (Crash master)
  • Pri pozornom sledovaní je možné zistiť, že niekoľko skečov bolo natočených na rovnakom mieste - aj keď nemajú nič spoločné. (Crash master)
  • Pôvodne bol program vysielaný raz do mesiaca a trval 45 minút. (Crash master)