Série(3) / Epizody(18)

"V podstate si chcú len vrznúť."... Po tom, čo Willa a jeho matku opustil otec, odchádza Will kvôli finančným problémov zo súkromnej školy a nastupuje na klasickú strednú. Tu sa snaží začleniť medzi ostatných, ale hneď v prvý deň si znepriatelí celú školu; nakoniec sa mu ale predsa len podarí spriateliť sa aspoň s niekým - s trojicou "Inbetweenerov", t.j. ľudí, ktorí nepatria ani medzi školskú elitu, ani medzi úplných šprtov; ľudí stojacich uprostred spoločenského rebríčka. (lakikaki)

stephano

Tak sem po 5ti dílech druhý serie... a jako tenhle seriál je neuvěřitelná prdel. je to o partě 17ti letejch školáku, který se evidentně nuděj. Ale humor kterej je tady, fakt nema hranice. Poblitý dítě toho je důkazem. Fakt sem se takhle dlouho nenasmál. Navic kdo má rád angličtinu tak věřte, že slang je tu brilantní. Hodně hlášek z Ali G. Nulovej patos a moralizování. Je to kulomet gagů. ()

anderson

Toto by mali vidieť všetci rodičia, ktorí si myslia, že ich dospievajúce deti sú slušné, učenlivé a znalé morálnych mantinelov. Ale povedzme si otvorene, komu z dnešných rodičov na deťoch ešte záleží ? Smutné, kruté ale to je realita. A ak toto raz zakúpi niektorá z našich televízií, tak ma bude nesmierne zaujímať ako tú kadenciu vulgarizmov nadabujú a na aký vysielací čas to zaradia. Každopádne ... ako hraná varianta SOUTH PARKu to nemá chybu a pri každej epizóde som sa od srdca zasmial. A súhlasím s názorom, že toto je riadne drsná variácia ADRIANa MOLEa. --- Druhá séria vo všetkých ohľadoch prekonala prvú. (20.6.2009) ()

Phorbo

Zajimavý projekt... prej jeden z několika nejlepších sitcomů v anglii za rok 08... po třech dílech je to klasický anglický suchý humor, kterej sice mám rád, ale u tohodle seriálu si nejsem moc jistý jestli to je ono :) uvidíme dál... ... EDIT po 18 dílech: získalo si to ode mě místo v TOP10, protože ten teenagerský neskutečně infantilní a anglicky skvělý humor je k popukání. K tomu nejde co dodat. Intelektuál, Idiot, Sexista a relativně normální Simon a jejich výlety, průsery, trapasy, první holky, první chlast, první drogy... to je prostě paráda a u některých dílů jsem se prostě nezastavil smát :D ()

B!shop

Skutecne takovy serialovy prcicky po anglicku. Mame tu hlavni ctyrku, ktery jde jen a pouze o to, dostat nejakou holku do postele a vsichni spolu chodi na skolu. Nejsou to ani nejaky sprti, kterejch by se holka nedotkla ani klackem, ale ani borci, ktery musi holky naopak klackem odhanet. Jsou proste nekde mezi, od toho taky ten nazev. Sice jsou mezi, ale fakt to jsou priserny kreteni s ultra hovadskejma napada, ktery poserou, co muzou a chovaj se jak retardi. Mame tu idiota, k tomu neni moc co dodavat, pak dobytkare, kterej ze sebe vali neustale nejaky historky kde koho a jakym zpusobem opichal, dale tu mame typka, kterej vypada jak slusnackej sprtacek z bohaty rodiny a nosi furt sacka, ale ve skutecnosti to je stejnej zoufalec jako dalsi tri, kterej se snazi vsechno furt urovnavat, ale nakonec vzdycky skonci s hysterickym zachvatem. No a pak tu je ctvrtej, coz je asi nejnormalnejsi postava, vypada vcelku normalne, ze vsech ctyr se chova nejnormalnejs, ale to neznamena, ze by delal o neco mensi picoviny. No a je s podivem, ze ackoliv to jsou takovy dementi, clovek jim proste musi fandit a jsou to sympataci. Navic jejich predstavitele jsou fakt dokonale vybrany a hrajou skvele. Z dalsich postav uz asi nejvic zaujme jen reditel, kterej kazdyho studenta nehorazne stira a vsem se vysmiva. No a jednotlivy pribehy, k dnesnimu dnu 3 serie po sesti dilech, jsou v podstate o nicem, proste takovej jejich beznej zivot, nekdy se pokusi nekoho sbalit, jindy jedou na vylet autem, pisou testy atd. Proste opravdu jak prcicky. Jsou tu akorat dva zasadni rozdily. Jednak britskej humor, takze i kdyz to neni nic inteligentniho, kolikrat dojde i na humusarny typu chcani a nadavky tu jsou kazdou minutu a nedivil bych se, kdyby to byl nejsprostsi serial jakej kdy vzniknul, protoze kadence fuck je fakt smrtelna, tak proste ten humor bavi, i kdyz to je furt dokola ty stejny urazky, clovek se u nich pokazdy naprosto skvele zasmeje, hromada hlasek by se dala tesat a obcas to jsou fakt takovy nehorazny naklady, ze se to ani neda popsat. No a s tim souvisi i druhej rozdil, oproti prcickam to je fakt tak desetkrat sprostejsi a i kdyz mam Stiffmeistra fakt rad, kdyby slysel dobytkare Jaye, tak behem minuty breci v koute. Doufam, ze budou dalsi dily, takhle kurevsky uz jsem se dlouho nenasmal a uvazuju o zarazeni do mejch oblibenejch serialu. ()

erased

Na britský sitcom překvapivě americký styl, ale zábavnosti mu to neubírá. Od dobrého sitcomu bych sice nečekal, že budu mít problém se třemi ze čtyř hlavních hrdinů, ale Neil, Jayův otec a především odzbrojující účitel Phil Gilbert dohánějí jakýkoli svůj výstup k dokonalosti. 1. řada: *** Jako úvod sice ucházející, ale vtipy ještě často slabé až trapné, American Pie jde vidět v každé scéně. 2. řada: ***** Teprvě tady se prejevuje potenciál anglické školy naplno. Co scéna to hláška a další výbuch smíchu. Yoda, Patrice, důchodci, zkoušky, tady se prostě nedá vyjmenovat vše. 3. řada: **** Anglické hlášky z velké části vystřídaly nechutnosti. Sice je několik scén nezapomenutelných, celkově po předchozí řadě propad. Filmu se přesto nemůžu dočkat. Nakonec bych zmínil hudbu, která sice nemůže být vzdálenější mému šálku čaje, v podávaných situacích jsem ji nejen přežil, ale dokonce si i oblíbil, soundtrack tedy za plný počet. ()

• Pro natáčení exteriérů školy byla využita škola Ruislip High School v Londýně. Domy, kde hlavní hrdinové žijí, se nacházejí v městečku Abbots Langley. (ondrach)