H2O: Stačí přidat vodu - Série 2 (2007) (série)

Nešlapej mi na ocas! (S02E14)

(epizoda)
Rodinný / Fantasy / Drama / Dobrodružný
Austrálie / Německo, 2007, 25 min

Cleo si začne uvědomovat, že jí chybí čas strávený s Lewisem a požádá své přátele o radu. Rikki Cleo poradí, aby s ním znovu navázala přátelství a využila svých jedinečných schopností mořské panny ve svůj prospěch – Charlotte je přece jen obyčejná dívka, ale Cleo ne. Charlotte si však brzy uvědomí, co Cleo dělá, a využije svého pouta s Lewisem, aby na svou sokyni žárlila. Mezitím Wilfred opouští Gold Coast a Emma si myslí, že jí přenechal kavárnu JuiceNet, dokud se neobjeví nový vedoucí... a je to Ash, roztomilý instruktor jízdy na koni. Ash provede v kavárně několik rychlých změn, což Emmu rozčílí. Ale právě když Emma začíná Ashe akceptovat, nějaké jídlo se uloží na špatné místo a zkazí se, a Ash v domnění, že to musela být Emma, protože jako jediná proti změnám protestovala, ji vyhodí. Později však zjistí, že to byl jiný zaměstnanec, který se kvůli rychlým změnám jednoduše spletl, a vrátí Emmě práci poté, co slíbí, že některé změny odstraní. Také ji pozve na rande, které ona přijme. (LUKICKK)