5 proti 5

(pořad)
Soutěžní
Slovensko, 2007, 40 min

Moderátor Andrej Bičan v súťažnej relácii, kde sa proti sebe stretávajú vždy dva súťažné týmy, každý zložený z piatich rodinných príslušníkov. Týmy sa snažia uhádnuť najpravdepodobnejšie odpovede stovky respondentov na rôzne otázky, ktoré im boli položené. (lilina133)

Skuby47

Tato slovenská verze soutěžního pořadu je podle mne o třídu lepší než býval její český protějšek. Má totiž skvělého moderátora - celý pořad stojí a padá s Andrejem Bičanem. Bez zajímavosti nejsou ani odpovědi dotazovaných účastníků průzkumu. Pokud to jde, snažím se občas strávit půlhodinku před televizním zpravodajstvím s tímto pitvořícím se a vtipným chlapíkem. ()

Simo16

Tak ako každý aj ja musím povedať, že bez Andreja Bičana by táto skvelá zábavná relácia nebola tak zábavnou, pretože TV Prima to taktiež dáva, ale moderátor je rozhodne o triedu horší ako ten náš a odkeky to začalo chodiť na jednotke tak nielen finále ako na Prime, ale už aj celý 35-minúotvý výborný a vďaka A.Bičanovi skvelý program. ()

Aljak

Formát a pointa tejto relácie sa mi vždy celkom pozdávali. Dá sa na to pozerať a odpovede na niektoré otázky sú naozaj veľmi nápadité, že napokon dokážu vyvolať dokonca úsmev alebo smiech. A keby Bičan ubral zo svojho do neba siahajúceho hyper excentrizmu, tak by to bolo len a len prospešné. Bohužiaľ, Andrejko to nehorázne preháňa a napokon ten jeho prejav je skôr na škodu ako úžitok. ()

Marek1991

Andrej Bičan exceluje, veľa srandy, pekná súťaž, na improvizáciu, rýchle reakcie, vedomosti, rodinné súboje, no vynikajúce. Vadí mi tu istý subjektivizmus pri posudzovaní správnosti, časových limitov, tiež nejasnosť ohľadom odpovedí ľudí, dôvodu otázok, ďalej štýl ohľadom peňazí, cien, opäť časových limitov, ale inak túto pozitívnu reláciu rád pozerám. ()

Radko

Ťažko hľadať niečo väčšinovejšie a konzumnejšie medzi zábavno-súťažnými programami, ako snaha zvíťazíť v hľadaní najväčšinovejšieho názoru. Po otázke typu: "Sto Slovákov sme sa opýtali, čo najradšej robia pri pozeraní televízie?" sa hádajú najčastejšie odpovede. Bujará zábava môže začať. Popri tom moderátor "zabáva" otázkami na o tom, čo kto robí, koľko má detí a tak. Jednoduchý program plný rovnako vyzerajúcich rodinných pätiek. Ako vypnutie po pracovnom dni to nemusí automaticky znamenať katastrofu. Napríklad vzhľadom na to, že divák si môže zatipovať odpovede. ()