Remini

Bujji a Chitti sa ľúbia. Jedného dňa sa ale strašne pohádajú a Chitti ho nechce minimálne niekoľko rokov počuť. Bujji odchádza do dobrovoľného vyhnanstva, keďže by nevydržal byť s Chitti a nerozprávať sa s ňou. Tak sa schytí a na 12 rokov odíde z domu. Čo iné by ste čakali od desaťročného chalana? :D Keď sa vráti do rodného domu a nenájde Chitti v susedstve, vydáva sa na kľukatú cestu za svojou láskou. Keby aspoň vedel, ako vyzerá, aby ju hneď pri prvom stretnutí nechcel zaškrtiť... ** Tento film sa nevedel priamo rozhodnúť, čo chce byť, a tak bol zo všetkého trošku. Nebolo to ale tak zosúladené, aby konečný celok bavil stále rovnako. Najmä komická vsuvka je nezmyselná a nevtipná. Zato Prabhas ešte nikdy nevyzeral lepšie, jeho podanie dialógov a mimika boli suprové. Trisha je stále zlatučká, tu mala ešte aj bojového ducha a zdravú aroganciu. Takže, chyby tam boli, ale s pretáčaním nezmyselných častí som si to veľmi užila. Obrázky z filmu ()

coulismoulis

Souhrnné hodnocení: detailní záběr na Prabhasova naleštěná prsa – ano, akce – ano, humor – ano (na tu bídu vcelku ucházející), rodinné trampoty aka kdo koho kdy ne/ojede – ano. Takže to vychází na nadprůměrně kvalitní telužský trhák. ()