10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

sidzej

Produkčne to má svoju úroveň.....kamera, strih, hudba, prostredie......filmársky je to na slovenské pomery slušne zvládnutá reality šou....obsahovo by sa už dalo polemizovať ale na zabitie času to nie je najhoršia voľba. Okrem toho Kvetka je sympatická moderátorka takže ja som relatívne spokojný a teším sa na každú ďalšiu sériu. ()

Motinski odpad!

V našich končinách vzniká veľa divných reality shows. Až som si na to dokonca aj zvykol, a odkedy tak často nesledujem televíziu, moc ma to neštve. Určite menej ako voľakedy za čias Vyvolených a Mojsejovcov. Na druhej strane, verím že keď Farmu pustíte svojím deťom tak im môže spôsobiť nemalú psychickú ujmu. Účinkujúci sú totálny dementi ktorý nevedia čo so sebou. Celý koncept je zábavný (a teraz bez urážky) len pre slaboduchých divákov a často som rozmýšľal ako takéto kraviny môžu vôbec niekoho baviť. Doteraz som na to neprišiel. ()

drake31

Priemerná zábava na večeri resp. doobedia keď nebolo do čoho pichnúť. Trápnych momentov sa našlo viac než dosť, o tie vtipné tiež nebola núdza, ľudia tam celkom zaujímavý keď to zoberiem kolom a kolom Farma bola jednou z mála relácii vypustená zo slovenskej TV a ešte k tomu z Markízy ktorá ma v konečnom dôsledku aj bavila - ale priemerne na to netreba zabúdať. Finále som síce vynechal ale s víťazkou nie som spokojný vôbec. ()

kasol

Ne že bych měl rád reality show, ale toto je první, která mě trochu zaujala. Ukazuje na to, jak jsme my lidi z města odvykli práci na venkově. Neznáme nic o tom jak se získává maso, mléko, zelenina apod. Umíme jen jít do supermarketu a šáhnout pro požadované hotové zboží do mrazáku, nebo příslušného regálu. ()

VVee69

Akože podľa mňa je toto oproti Farmár hľadá ženu a podobných debilinách najobstojnejšia reality show. Má to aspoň nejakú tú úvodnú myšlienku a cieľ narozdiel od iných "show", ktoré sú len o tom, že ktorý súťažiaci je väčší obmedzenec. Nehodnotím prvú sériu tam som nevidel nič, ale tie ostatné sa na jedno oko pozerať ako tak dajú. Síce kadejaký obmedzenci sú tam furt, ale tak kto iný by išiel na Slovensku do takejto reality show. :) ()

• Farmár, ktorý zadáva úlohy súťažiacim, nie je skutočným vlastníkom celého komplexu farmy. Skutoční vlastníci (sú dvaja) chceli zostať v anonymite a farma bola vybratá na základe viacerých doporučení od realitných agentúr. (Greenpeacak)
  • Neďaleko farmy je jazierko, v ktorom majú súťažiaci možnosť chytať ryby. Pôvodne bolo bez rýb, avšak len kvôli tejto reality šou sa producenti rozhodli do jazierka zopár rýb vypustiť. (Greenpeacak)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)