Podívejte se na neuvěřitelné záběry setkání se zvířaty. (Animal Planet)

LadyPig

Jeden z nejlepších seriálů o zvířatech, co znám... Někdy příběhy plné nebezpečí, jindy o zázracích a o tom, co všechno dokáží. Moc pěkné :) ()

Z0oMb3E

Pri prehrabávaní sa onlinestreamami som náhodou narazil aj na AnimalPlanet, kde momentálne bežal tento seriál. Seriál z radu dokumentárnych filmov, ktoré by nevznikli nebyť všadeprítomných aparátov na natčanie domácich videí. Tentokrát sa však nejedná o ľudí v nejakom neštastí, ani o prírodné katastrofy či iné zivelné pohromy, ale o záchranu či nešťastie zvierat žijúce vo voľnej prírode či v blízkosti ľudí. V tomto prípade je výraz "uncut" dosť na mieste, pretože v dokumente sú niekedy použité len dvojminútové zábery, kvalitou blížiace sa mobilu prinajlepšom digitálnemu foťáku. Opakovanie týchto záberov je okorenené výpoveďami očitých svedkov, či priamo aktérov v akcii. Prírodopisné filmy som mal vždy veľmi rád, preto sa rád pozerám, ako "hercov" zachránia, aby mohli byť "hercami" aj naďalej. PS: videná len jedna časť, ale pre ilustráciu: dva jelene zakliesnené parohmi, kopnutie chlapca koňom na ródeu, záchrana uviaznutého sloníčaťa s nohou v kmeni, operácia žraloka s harpúnou v papuli. ()

ripo

Tak neskutočne naťahované príbehy, tak neskutočne často opakované krátke zábery, až mi to začalo vadiť. ()