Campbell

Mám hodně rád seriály které se opírají o horor. Tenhle není vyjímkou, bavil mě každou minutu mám hodně rád když režiséři s vášní mluví o těchto filmech a tady je toho hodně. Nicméně dokument mi nic nového nepřinesl, ale i tak jsem se bavil více než dost, plno hororových ikon a plno zajímavých a dobrých postřehů. Zábava, a kdy si sakra Feldman zapálí to cigáro které celou dobu drží a žmoulá v ruce? ()

Dellamorte

Určite 1 z naj soft docum o horror style movie bullshit emotional freaka outpost needless for mindless. Obohrávačka kťorá sa utopí v konkurenčných dokáčoch, kde to má aspoň nejaký smer. Uznávané osobnosti v ducushitmente, akých je kopec. Od "PSYCHA " po CABIN ??? ". Je prepotrebný časový posun a pozrieť sa podobnou formou do budúcna. Je totiž čo pozerať aj okecať.Tie obohrávačky sú už nefunkčné. ()

George Stobbart

Zaujímavý a pútavý dokument, ktorý mapuje "slasher" ako hororový subžáner, zaoberá sa známymi i menej známymi kúskami, ponúka mini rozhovory a postrehy zainteresovaných tvorcov, režisérov, hercov, atd., podobne ako v prípade príbuzného dokumentu "Going to Pieces: The Rise and Fall of the Slasher Film". A tak ako pri ňom, mám aj tu podobnú výtku; že stopáž je trochu krátka a miestami sa veci preletia rýchlejšie než by bolo vhodné. Ale zase je fajn, že obsahovo nekopíruje a vyššie spomínaný dokument skôr dopĺňa a reč dôjde aj na novšie filmy. Takže ako dokument oslavujúci "slasher" bez pochyby poteší subžánrových fanúšikov, ktorý si tu môžu vychutnať peknú kompiláciu záberov, súhrnných informácií a prípadne aj pochytiť pár staro-nových tipov. ()

Kusko.t2

Základný a všeobecný pohľad na klasiky slasheru sa ako fanúšikovský dokument podobne ako jeho predchodcovia a nasledovníci točí stále okolo toho istého, sto krám omieľanom klišé. Ikony žánru, či už staré alebo nové sú našťastie reprezentované hlavne ukážkami z filmov a až v druhom časovom slede dialógom. Ako oddychovka je SLICE AND DICE určite vhodnejšia než nesystematické prepínanie TV počas nedeľného popoludnia bez ohľadu na žáner. ()