„Zaži deň a preži noc" je motto nového denného seriálu o skupine ľudí žijúcich vo veľkometrážnom apartmáne v Bratislave. (oficiální text distributora)

RigorMortis odpad!

Stačil mi jeden diel. Režiséra predhodiť vlkom (alebo poslať späť na výšku, nech sa naučí režírovať) a "hercov" postaviť k múru. To, že slovenský divák dostáva namiesto kvality pomyje je dlhodobý trend, no toto JOJ úplne posrala. Herecké výkony na zaplakanie,je rozdiel niečo solídne zahrať a afektovane po sebe vrieskať. Tým, ktorí tomuto skvostu dali štyri hviezdy (nebodaj päť) odporúčam vyhľadať odbornú pomoc. ()

trewille

Odpadom by som to nenazval, myslím, že scenár nie je až tak hrozný, teda nie na odpad, ale to spracovanie, sorry, ale toto ne. V celom tvz. seriály sa objavujú maximálne dvaja dobrý herci, zvyšok sú len,.... Jediné čo sa mi na seriály páči a je to pozerateľné, sú nádherné prestrihy medzi scénami, ktoré akoby ani nepatrili do toho seriálu. Veru, zábery Bratislavy sa im podarili, ale to je asi tak všetko. ()

Insspektor odpad!

v sobotu večer spim pri telke, ked zrazu počujem neskutočne tupe rozhovory ( prepla sem frajerka)... tak mi to normalne nedalo otvoril som oči pozeral som na to a nechápal som ... nezvyknem tu moralizovať, ale keby som kurva súčasťou tohto hovna tak sa hanbím chodiť po ulici. vlastne nie po ulici, hanbil by som sa asi aj sam pred sebou zavrety v izbe... toto tu je naozaj najhoršie čo som kedy videl ()

Autogram

Nemôžem si pomôcť, možno som trochu úchylný, ale chvíľami sa do toho zapozerám, hlavne keď v tom čase ide skoro všade iba reklama, počasie, šport a žrebovanie a nič z toho ma nezaujíma. Zahrať reality show, na to treba „scenár“ aj „umelcov“ a ich „výkony“ bývajú tak zábavné, že si na nich treba oči vyočiť. Jedna hviezda za to, že nie vždy to prepnem a dokážem sledovať dokonca aj polovicu relácie. Celú naozaj nie. ()

poet odpad!

Ty kokso tak toto sa fakt nedalo... Začínam mať pri pojme denný seriál dáviaci reflex. Ak toto mala byť akože nejaká slovenska verzia priateľov tak to nevyšlo. Normálne začínam mať pocit že tí čo toto tvoria si to po sebe ani nepozrú lebo inak tomu nechápem :) Režiséra by som za toto predhodil vlkom :)) ()

• V 75. epizóde, keď Sofia a Ole prídu do nahrávacieho štúdia, si môžeme na stene všimnúť plagáty k slovenským filmom Lóve (2011) a Zlo (2012). (ShortyIC)