Hrají
Ji-hwan Kang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Kwaedo Hong Gildong (2008) (seriál)
Keopi hawooseu (2010) (seriál)
Naege geojitmaleul haebwa (2011) (seriál)
Jeong-eum Hwang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
Geunyeoneun yeppeossda (2015) (seriál)
Byeong-ok Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Ji-han Do
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Han-wi Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Kávový princ (2007) (seriál)
Byeong-joon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Eun-pyo Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Yoon-ah Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yeonae shidae (2006) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Gongbooeui sin (2010) (seriál)
Hyeon Joo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
MUDr. Romantik (2016) (seriál)
Kkotminam ramyeongage (2011) (seriál)
Hateu too hateu (2015) (seriál)
Soon-cheon Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Bimileui seob (2017) (seriál)
Deo keitu (2016) (seriál)
Miseu hammurabi (2018) (seriál)
Hak-cheol Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Yeo-jin Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Deurim hai (2011) (seriál)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Moje Holo láska (2020) (seriál)
Jin-ho Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Sung-tae Heo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)
Jong-hak Son
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Seutobeuligeu (2019) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Zlatá lžíce (2022) (seriál)
Shin-ae Seo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Deobeulyu (2016) (seriál)
Akmongseonsaeng (2016) (seriál)
Yong-hyeon Yoon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Pigoin (2017) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Gi-yeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Kwang-in Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Samchongsa (2014) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Bong-hak Maeng
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Madeo (2018) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Signál (2016) (seriál)