Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství

• Česko Medvídek Pú: Mnoho dobrodružství (více)

Kouzelná a roztomilá dobrodružství Medvídka Pú těší děti i dospělé na celém světě už řadu let. Poprvé se k nám dostává také jeho první celovečerní film, nejoblíbenější ze všech, které dosud vznikly, a to v době, kdy slaví neuvěřitelné čtvrt století od svého vzniku. Největší dobrodružství vystřelilo Medvídka Pú ke hvězdné popularitě. Proto není divu, že tento snímek, který byl oceněn i prestižním Oscarem, patří do pokladnice klenotů studia Disney. Úsměvné příběhy ukazují, jaks se Pú poprvé potkal s tygříkem, jak Pú uvízl v králíkově noře, protože jedl hodně medu nebo nervózní hemžení za větrného dne. Naprostou samozřejmostí jsou krásné a melodické písničky, které tradičně doplňují atmosféru filmů nejoblíbenějšího dětského hrdiny na světě. (oficiální text distributora)

wendelin9

Nejlepší z nejlepších!... Jako malá jsem viděla tenhle film snad 5x a pokaždé jsem se se žlutým medovým chlupáčem smála... Nevím jestli bych se tolik pobavila i teď, každopúádně 5* je u mě povinnost :) ()

otík

První z dlouhometrážních Púů. Ačkoli mám Medvídka Pú rád, tento hodně dlouhý celovečerák mě pořádně nedostal. Dle mého názoru jsou i lepší dlouhometrážní filmy s Púem. Ale písnička Medvídek Pú je velmi povedená včetně krásné dětsky milé hudby v celém filmu. Další písničky už nejsou tak dobré, je jich i víc než by bylo zdrávo. Ale slušné setkání se všemi hrdiny. Dabing zde: http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=20907. Hudba: Buddy Baker ()

Belbo

S citem převedená, hravá a chytrá adaptace nesmrtelné knihy. Ať žije krtek, který v knížce nebyl :) :):)!!!! ()

Zdeňka

Hrdinové z Stokorcovského lesa jsou jedni z mých nejoblíbenějších a především původní animace a příběhy. Jako malá jsem knížky milovala. A právě tento film nemá v porovnání s tím žádnou chybu. ()

Ravi

Pú nepatří mezi mé oblíbence. Vždycky mi na sledování dysneyovek připadal, jako utrpení nezbytné přečkat, než začne Rebeka, Kid a Balů. A tenhle film se ničím nevymiká. 40% = 2/5 ()

vyfuk

Je v tom opět otisk mého dětství. Nicméně ne tak velký, aby ve mě asi zanechal dostatečnou nostalgii a pochopení. Mnohem větší vztah jsem asi měl k seriálu o Medvídkovi Pú, který jak tak pozoruju asi ani neexistuje, takže nevím co jsem celé své dětství dělal. Příběhy pro děti, ale na rozdíl od jiných Disney filmů s vámi asi nepůjdou do dospělosti. Bohužel. ()

Han22

Medvídek Pú je prostě z dospělého hlediska nehodnotitelný. Ony ty postavičky jsou pěkné, je to krásně nakreslené a měl jsem je rád i v dětství (v seriálu, film jsem neviděl). Ale pravdou je, že i v dětství mě to příběhově připadalo o ničem a nuda. Prostě jednoduchoučké epizodky (uvízlý Pú ve stromě, Tygr na stromě, Králík ztracený v lese atd...) poskládané do celovečerního filmu bez většího konfliktu či jakéhokoliv příběhu. Oceňuji nápad s vypravěčem a knížkou která vtipně zasahuje do děje, ale na víc než 3* pro mě prostě Pú nikdy nebyl a nebude. ()

Paity

Vím, že je to vlastně naprostá klasika, ale já měl vždycky raději knížky. Nějak mi v těch animácích chybí ta pravá poteika, když jsem četl, svítilo na mě sluníčko a k tomu dlabal u babičky na chalupě jahody nebo třešně... ()

Kamiiik

Tuhle knížku jsem měla jako malá. Příběh, kdy Pú uvízne v zaječí noře, byl můj nejoblíbenější. Velmi příjemný návrat do dětství :) ()

willis

Natvrdlost postaviček téhle knížky i filmu byla pro mně vždycky strašně irituící i když si plně uvědomuji pro koho je film určený. ()

Fikus.xf

Pravděpodobně nejlepší a nejvěrnější adaptace knihy pro děti vůbec. K tomu výborná a velice vkusná animace (oproti soudobým a kýčovitým pokusům) spolu s velmi dobrou hudbou. Výjimečný český dabing. ()

Bukk

Tohle by se mělo vysílat nejen v čase vánočním. Kdyby bylo povinné sledování medvídka Pů, svět by byl hned lepším místem. ()