Christina Aguilera: Dirrty

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2002, 5 min

bubblebobble

Na tento videoklip sa pozerám veľmi nostalgicky. Pripomína mi totiž BITCH times zo začiatku nového tisíročia. Rád na tie časy spomínam, Internet som ešte nemal, o hudbe som čítal akurát tak z Bravíčka a v tom čase fičalo R&B a veľmi zvláštne šupácke oblečenie (možno ešte viac ako v 90tych). Britney Spears ma nezaujímala, Mariah Carey bola v tom čase na psychiatrii a hudobný moloch Rihanna ešte nestihol zničiť celú pop music. Takže tu boli Christina, Mary J Blige, TLC, Lil Kim, Eve. Aj keď to boli štetky ale aspoň ešte s talentom. Btw. prvky tanečnej choreografie z videa si doteraz v klipoch požičiavajú aj súčasné speváčky. ()

Marek1991 odpad!

Tu už sa mi Aguilera spotvorila úplne, tú sexualitu, tie nechutnosti, to proste prehnala. Už to nebolo to krásne dievča s blond vlasmi, ktoré spievalo romantické piesne, už to bolo len o peniazoch podľa mňa, až to vyvrcholilo v tom, čo robí dnes. ()

corpsy

V recenzii na iný klip slečny Aguilery som spomínal, že jej sexuálny potenciál sa len prebúdza. Tu vybuchol ako sopka a potvrdil jej ( vtedajšiu ) pozíciu na poste naj chcenejších žien v šoubiznise. ()