Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

Saur.us

Nejsem muzikálový typ ale když ho natočí Woody Allen tak si ho nenechám ujít. Humor, který používá ve svých konvenčních filmech se objevuje i zde, navíc si s ním dokáže hrát i v hudebních scénách a o všechen ten cynismus a absurditu proto nejsme ochuzeni. Největší radost: Tim Roth a jeho role kriminálníka. Krátké ale plně využité. A jako bonus, Tim Roth opravdu umí zpívat. ()

dr.horrible

Z Allenových filmov jeden z tých z najväčšou koncentráciou slávnych hercov. Poteší hlavne rozkošná (vtedy 21-ročná) Drew Barrymore a výborný Tim Roth. Muzikál Woodymu až tak nesadol, ale má to pár skvelých miest. Najviac sa mi páčilo, ako “nevtieravo” dokáže Allen ľuďom vnucovať svoje politické názory. Republikáni sú mozgová príhoda americkej spoločnosti. :) ()

petaspur

Přehršle hereckých osobností dokazují, že někteří z nich při hodinách zpěvu občas chyběli, ale nadšení do předání informací divákovi hudební formou jim rozhodně nechybí. Velmi sympatickým se mi jeví skvěle přátelský vztah Joea a Boba - současného manžela bývalé Joeovy manželky Steffi. Rovněž Skylar dokazuje známou pravdu, že žena si cení spolehlivého partnera, ale grázlík je vždy ve výhodě. A vztah Joea s Von je vzhledem k fyzickým dispozicím hereckých představitelů poměrně nepravděpodobně zábavný. ()

mat.ilda

To bolelo... Ani po spásném nápadu - přeskakovat zpívané výstupy, čímž se utrpení zkrátilo a bolest zmírnila, nenacházím, krom několika vtipných replik a bezkonkurenčního Woodyho, trčícího z dvacetihlavého davu, nic, co by mě přimělo udělit víc, jak jednu hvězdu. Zřejmě pochopil i autor, jelikož další takovou hloupost už neudělal. ()

derryl

Zpívající film a Woody Allen, to je něco, co jsem si nedokázal představit a musím říct, že výsledek je velmi dobrý a krásně propracovaný, trochu bláznivý a spojení Woodyho Allena a Julie Roberts je neskutečné a dojemné, je mezi nimi neuvěřitelná chemie a zamilovanost jim opravdu věříte, nevím, čím to je, ale každý herec v režii Woodyho Allena hraje trošku jinak, než jak jsme zvyklí, což je na výsledku hodně znát a pomáhá to uvěřitelnosti příběhu i postav. V jedné chvíli mi přišlo, že je film o ročních obdobích v New Yorku, Paříži a Benátkách a ne o osudech postav v příběhu, nakonec nám může každé roční období připomenout lidský úděl, který má svá léta, své jaro, svůj podzim a svou zasněženou zimu, která vše uzavírá a na jejímž konci přichází silvestrovský happy end. ()

• Woody Allen neřekl nikomu z herců, že se jedná o muzikál, dokud nepodepsali smlouvu. (D3VIL)
  • Drew Barrymore musela nosit paruku kvůli nachové barvě vlasů. (D3VIL)
  • Goldie Hawn byla přinucena zpívat o něco hůř, než dokáže, protože byl její hlas na průměrného zpěváka příliš dobrý. (D3VIL)