Bad Building

"Desmond" je název domu s pestrou minulostí, kde v minulých letech došlo k požárům a vraždám. Dům je už dlouho opuštěný, dokonce i bezdomovci se tomuto místu vyhýbají. Ale pro tým, který vytváří program o strašidelných domech, je to ideální šance k natočení nového dílu. (LIVINGDEAD)

ricci.s

Skupinka mladých postupne umiera v prekliatom baráčiku, takže ďalší z hororov, ktorý nepotreboval scenár ani kvalitných hercov, inými slovami, zaujímalo ma všetko ostatné mimo toho. Škoda, že takéto horory nie sú lepšie dotované, lebo úplne márne to nebolo. Avšak omnoho slabšie ako povedzme môj obľúbený nízkorozpočťák "The Tower", kde sa aj napriek mizivému rozpočtu podarilo vytvoriť aj atmosféru, aj masky, aj gore. Tuto by sa atmosférka našla, ale triková stránka je fakt mizerná plus množstvo likvidačiek mimo záber. Prepadák nie, sledovateľné áno, tlieskať ma však ani nenapadne. ()

Marceloo

Partia mladých sa vyberie do budovy, o ktorej je známe, že je na ňu uvalená starodávna kliatba a snažia sa tu na kamery zachytiť niečo zaujímavé. Po chvíli strávenej v budove sa okolo nich začnú diať nevysvetlitelné úkazy a keď sa začnú členovia skupiny postupne strácať, začnú si všetci uvedomovať, že budova s názvom Desmond, ktorú sa mesto už niekolko krát pokúsilo bezvýsledne zničiť, je naozaj prekliata. - Policajt z Tucker & Dale Vs. Evil sa rozhodol natočiť vlastný horor, ale vybral si na to zlú budovu (podla ktorej aj tento horor nazval), zlé herecké obsadenie a dokonca aj zlú techniku. Zo začiatku to vnútri budovy vyzeralo zaujímavo a objavili sa aj náznaky atmosféry, ale postupne sa všetko strácalo vo víre amatérizmu a nepresvedčivých efektov. Napriek stopáži len o niekolko minút dlhšej ako hodinu sa všetko uberalo v rovine ležérnosti a pomalými krokmi to smerovalo ku koncu. Najhoršie na mňa pôsobila práca s ozvučením. Tvorcovia sa nezmohli ani na nejakú úbohú lakačku a rozhovory boli velmi slabo počutelné. Od režiséra, ktorý už má mierne skúsenosti v oblasti hororu, som očakával o trochu lepšiu robotu. Všadeprítomné kamery, ktoré našťastie neboli primárnym zdrojom záberov, mi pripomenuli to, že sa na scéne už dlhšie neobjavil nejaký zaujímavejší Found Footage Horror a to by som nikdy nebol povedal, že mi zrovna tento typ hororu bude niekedy chýbať. ()

Dellamorte

Režisérsku snahu si cením o to viac, že sa neutopil v postupne, dúfam že vyprchávajúcom FFF ( F*ckingF*uckFootage ). Náznakov tam bylo nemálo, ale až tak pripálené to nebolo. Mám radšej silne vysoko podlažné vežiaky s horrorovou históriou, ako tie ti obligátne cabin teen hrátky pri nikdy neuhasinajúcom ohníku ktoré sú už " presexované ". Tak či tak - v hlavní roly kamera. ()