Reklama

Reklama

Mstitel bezpráví 3

  • USA Bad Asses on the Bayou (více)
Trailer

Drsní důchodci Frank Vega a Bernie Pope se znovu scházejí. Tentokrát vyrážejí na svatbu kamarádky do Louisiany. Pohodová dovolená na americkém jihu se rychle mění v akční jízdu plnou chaosu a násilí. Frank a Bernie musí vzít spravedlnost do vlastních rukou. Naštěstí na to nejsou sami. Ještě je tady třetí mstitel bezprácí z domova důchodců Earl. Společně se nekompromisně pustí do únosců, kteří jim unesli kamarádku a požadují tučné výkupné od jejího otce. (TV Prima)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Asi do toho půjdu taky. na tom filmu nemůže bejt nic těžkýho k nepochopení. maximálně tak vegetol tu bude zase láteřit :-)

na příspěvěk reagoval ywo666

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

ywo666

Arnie v dalsom diely by bol zaujimavou volbou. A potom este môzu pribrat Stallona a bude z toho taky ceckovy Expendables. :))

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Nebola, prave v Amosovi som sa trochu pomylil a jeho postava bola o niecom inom. Ciastocne. Ale neboj, ladvinka zohra este velmi dolezitu ulohu.

na příspěvěk reagoval Lacike

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

ywo666

Z toho si nic nerob. To sa stava bezne, ked cerpas informacie z IMDB :)

Inak, tretia ladvinka pre Amosa bola?

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Tak má to za sebou. Podobná kvalita ako 1,2. Pár krát som fakt plakal od smiechu.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Ne ne nejsem. Zeptej se Majka. Ten ti potvrdí, že jsem celkem normální chlap lehce přes třicet, ale dobrej pokus :-)

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Uff Waco, ide to dole vodou. Najprv si napichaný z teen sračiek, Giver, Maze runner, Divergence. Potom sa zamiluješ do Launtnera a Tatuma. Čakám, že za chvíľu vyhodíš Lundgrena z avatara a bude tam svietiť Hanah Montana, alebo Teletubbies.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, m.a.t.o.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Na první komentáře už seru. To mě pustilo, ale je fakt, že se na tohle kurevsky těším a chci to vidět co nejdřív :-) Jupitera znova? neblbni to už znova nedám. To jsem zkouknul jenom abych si to mohl dát do kolonky odškrtnuto viděno :-)

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Co blbneš? Stejně už pod filmem první komentář je, takže jsi v hajzlu:) Pusť si zatím ještě jednou Jupiter vychází a počkej na český titulky:)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

To rád slyším, ale furt váhám. Čuju v tom filmu krutý hlášky a rád bych si to vychutnal pěkně s titulema. Holt tvoje Angličtina je lepší než moje Angličtina a asi i tvoje kung-fu bude lepší než moje kung-fu :-)

na příspěvěk reagoval ywo666

 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Je to nálož zábavy, možná o něco slabší než dvojka, ale pořád se máš na co těšit. U mě za 5* :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Přesně:) Ale teď jsem přišel na fígl s google překladačem, takže tím se všechno dost urychluje:))

Reklama

Reklama