Režie:
Zbigniew ChmielewskiScénář:
Andrzej SzypulskiKamera:
Mikołaj SprudinHudba:
Piotr MarczewskiHrají:
Zbigniew Bielski, Wirgiliusz Gryń, Zbigniew Buczkowski, Krzysztof Stroiński, Gustaw Lutkiewicz, Teresa Szmigielówna, Zdzisław Szymborski, Janusz Kłosiński, Zdzisław Szymański, Andrzej Krasicki (více)Epizody(7)
-
Babranie w błocie (E01)
-
Chłopcy zwerbowani (E02)
-
Rzeźba z betonu (E03)
-
Wysoki komin (E04)
-
Złote gody (E05)
-
Pięć stów (E06)
-
Zmęczeni inżynierowie (E07)
Hrají
Zbigniew Bielski
Polsko
Wirgiliusz Gryń
Polsko
Zbigniew Buczkowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Krzysztof Stroiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Archiv smrti (1980) (seriál)
Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)
Gustaw Lutkiewicz
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Teresa Szmigielówna
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Archiv smrti (1980) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Zdzisław Szymborski
Polsko
Nejlepší seriály:
Zaklínač (2002) (seriál)
Janusz Kłosiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Janosik (1973) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)
Zdzisław Szymański
Ruské impérium
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Andrzej Krasicki
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Przygody psa Cywila (1970) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Sławomira Łozińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Bogusław Sochnacki
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Tomasz Zaliwski
Polsko
Nejlepší seriály:
Przygody psa Cywila (1970) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)
Marian Dziędziel
Polsko
Nejlepší seriály:
Janosik (1973) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Ryszard Kotys
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)
Witold Pyrkosz
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Zofia Czerwińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Przygody psa Cywila (1970) (seriál)
Jerzy Janeczek
Nejlepší seriály:
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Lech Dyblik
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Jan Himilsbach
Polsko