Epizody(7)
Hrají
Bogusław Sochnacki
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Zdzisław Szymborski
Polsko
Nejlepší seriály:
Zaklínač (2002) (seriál)
Antonina Girycz
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Zdzisław Rychter
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Helena Kowalczykowa
Ruské impérium
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
Stanisław Brudny
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Szenajch
Polsko
Nejlepší seriály:
Janosik (1973) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Czesław Lasota
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Piotr Grabowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Toša a Tomek (1977) (seriál)
Marian Glinka
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Toša a Tomek (1977) (seriál)
Dariusz Biskupski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Toša a Tomek (1977) (seriál)
Włodzimierz Musiał
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Sylwester Maciejewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Janusz Paluszkiewicz
Ruské impérium
Nejlepší seriály:
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Wojciech Skibiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Jerzy Janeczek
Nejlepší seriály:
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jacek Kałucki
Polsko
Nejlepší seriály:
Dekalog (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jacek Domański
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Grąziewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Józef Kalita
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)