Tabitha dostane hroznou zprávu a poprosí Betty a Jugheada o pomoc. Chad s Hiramem vymyslí plán. Riverdalem otřese děsivý útok. (Netflix)

CheryLka

Pozvolna se začínáme vracet do starých kolejí Riverdale. Tato epizoda byla celkem zajímavá, ale občas dost zrychlená a plná událostí. Děj by si zasloužil více prostoru, což by dost možná dobře vyšlo i na dvě epizody a nemuseli bychom koukat na návrat zapomenutých středoškolských zpěvaček nebo obdobnou vatu. Též by mě zajímalo, kolik má Archie vlastně povolání, od učení něčeho ve škole, koučování fotbalu, přes vedení dobrovolných hasičů a tělocvičny stíhá i těžbu palladia… Za více pozornosti by určitě stál příběh Ronie a její definitivní řešení manželských problémů, ale i nahánění můřích mužů mi konečně zvedlo náladu. A snad se už konečně vyřeší celá linka Polly, která v podstatě odstartovala i 1. sérii a Betty se konečně zaměří na svůj život nebo cokoliv, než je hledání, nahánění či zachraňování ségry, o které toho vlastně nikdy moc ani nevěděla a která o to nikdy ani nestála. No a byla bych ráda za udržení původní "Scooby-doo party", i když je Tabitha určitě milá holka do nepohody, a to v Riverdale prostě chceš, tak snad nezakotví s Jugheadem… Jsem fanoušek Bugheadů a holce přeji jen to nejlepší, avšak ne v náruči mladého nadějného spisovatele s hadem na rameni. ()