Tajný život mazlíčků 2

• USA The Secret Life of Pets 2 (více)

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. (CinemArt)

Pavlo

Uz len viac usmevne ako vtipne. Stale je to dobre pozeranie aj pre dospelych. Nudit sa nebudete, animacia je super, dejovo sice menej putave ako jednotka (neduh sequelov), no kazdy predsa chce vidiet ako pokracuje zivot maznackov. :-) ()

soukyd33

Vtipné to bylo, ale úspěšný film to nebyl. Příběh je o ničem. Scény jsou přehnané. A prakticky vše už bylo v prvním díle ukázáno. Vlastně ani nevím, zda je tento film vhodný pro děti. Hvězdiček 3 ()

Richmond

Pre deti vhodné. Nejaký ten detský humor ak sa to tak dá nazvať, sa tam vyskytol, nič extra. Nejaké poučenie a myšlienku to chcelo mať. Nie som si však istý, či to malé deti vnímajú a chápu... 35% 2* ()

typa

Jedničku jsme neviděli, ale vyrazili jsme dnes s dětmi do kina na dvojku. Má to rychlý spád a hodně vtipů. Ale pro dospělé už to asi není, tak přetlumočím hodnocení dětí: nejlepší byla stará paní od koček nebo třeba kráva, která parodovala pejska. A doporučují to ostatním dětem, hlavně těm, které mají pochopení pro psí kusy. Nasmějete se. ()

sadsammy

Dobrá podivana, je jasně že hlavními koukačy budou děti. Pro mne to bylo moc naivní a zároveň zajímavé aspoň proto, že miluju animáky. ()

somme

Lepsi nez jednicka urcite,ale furt si myslim ze by se dalo vyuzit nametu vic. Takhle je to ja kazdej druhej animak, kdyz jsem videla trailery na jednicku o tom co delaj doma kdyz clovek zabouchne je podle me lepsi a vtipnejsi nez co z toho nakonec vykutali.. ()

majorzeman13

Pohodový,fajn snímek. Slabší než první díl,ale stále v cajku. V rámci tržeb i kvality je biják horší než díl předešlí ale,děti budou z tohoto animáku nadšení. PS: Králík Snížek (Smíšek) je božan ! ()

barapatty

Za mě lepší než jednička, scénář sice krajně nepravděpodobný, ale hlášky a situace hodně vtipné, dost jsme se nasmáli :). ()

Rajec

Dneska jsem potřebovala něco nenarocneho, u čeho se pobavím a tento film splnil obojí. Chování zvířátek zase pěkně vychytané, milý humor - při scéně na veterine jsem se opravdu bavila. Já jsem spokojená na 80 procent. ()

tein

Spravna ulitla blbina pro deti, ktera umi opravdu pobavit. Rekl bych, ze je to dokonce lepsi nez jednicka. 90% ()

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (více)