Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury

• Česko Pamela Anderson: Sex živě (více)
všechny plakáty

Pamela Anderson, proslulá především díky své roli v seriálu Pobřežní hlídka a svému uměle zvětšenému poprsí, a její tehdejší manžel Tomy Lee, předvádějí, jak vypadá soulož na lodi. Začíná orálním sexem, končí ejakulací na Pamelino poprsí. (Heroin17)

m4xp4yn3

Těžce podceněný skvost o několika duchovních rovinách, skrz jehož neprostupnou slupku se dostanete až na několikátý pokus. Životní výkon Tommyho Lee, který zvládá zároveň režírovat, držet kameru a excelovat v hlavní roli. Body strhávám za příliš zdlouhavé erotické scény, zbytečně brzdící toto jinak skvělé konverzační drama, a za zvolený filmový materiál, neboť tento druh pásky se pro své mdle-lyrické tóny hodí spíše pro komedii. Ukázkový příklad filmu s ocasem. ()

TERRORDROME odpad!

Asi každý muž chcel viedieť Pamelu Anderson v porne, ale toto domáce video stojí za úplný prd a dokonca by som povedal že je naprosto antivzrušujúce. Takmer 80 minút ničoho s mizerným obrazom. Na Pamelu sa tu prakticky nedá pozerať a na Tommyho feťáckeho vtáka už vôbec nie. Jedným slovom - BLĚĚĚĚ... ()

MarekT odpad!

Ten odpad, co zde dávám, berte, prosím, jako jedno velké vyjádření názoru na pornoprůmysl obecně. Nechtěl bych si hrát na nějakého moralistu, ale já jsem nikdy ve sledování porna nenacházel nějaký smysl - prostě když sex, tak aktivní a bez kamer. Dívat se na dva cizí lidi při provozování ve mě nevyvolává nějaký pocit, notabene vzrušení (tím mířím směrem k dámské části obsazení). ()

maniak.sused

Treba si uvedomiť, že Pamela bola prvá.. Až potom prišli všetky tie Paris a Kim a ostatné hollywoodske čupky s domácimi videami. Takže jedna hviezda za priekopníctvo. Druhá za to, že to nepôsobí tak vykalkulovane, ako niektoré novšie počiny v tomto porno subžánri. Tretia za motoristickú scénu. Pretože práve kvôli tej scéne začali milióny chlapcov a chlapov na celom svete túžiť po podobnom spríjemnení šoférovania. A štvrtá za krásnu vysokoškolskú spomienku, keď môj spolubývajúci na margo tohoto videa predniesol slávnu vetu: ,,Pamela má p..u, na akú sa nezabúda." A nech si hovorí kto chce čo chce, toto video sa stalo kultom a kultové veci predsa nedostávajú tri hviezdičky. ()

Herr_Flick

Nej-(doplňte si každý sám)-ší blondýna zde má přes 150 fanoušků, včetně mě :-). A co si budeme povídat, k ní ten žánr prostě a jednoduše neodmyslitelně patří stejně jako pivo k fotbalu a charakterizuje Pam možná i víc, než veleslavná Pobřežní hlídka. A že má talent holka zlatovlasá… Takže když to vezmu kolem a kolem, i když jsem to vlastně nikdy neviděl celé (troufnu si tvrdit jako 99% hodnotících) a na jednu stranu to tu nemá co dělat, ale když už to tady straší, tak na tu druhou, ve svém žánru je to dobré. Jistým způsobem dokonce originál. Ale všichni dávají odpad, protože by si nikdo z nich nikdy nic takového nepustil... ()

• Záběry Pamely a Tommyho neměli nikdy spatřit světlo světa, avšak stavební dělník, který pracoval na jejich nové koupelně, využil příležitost a kazetu s jejich hrátky odcizil. Po néuspěšném vydírání ji bez okolků vyvěsil na internet. (korbitch22)
  • Části tohoto domácího videa byly natočeny v Pamelině obytném přívěsu během natáčení filmu Barb Wire. (DaViD´82)
  • Predajom približne 600 000 kópií tohto videa je toto video jedným z najpredávanejších videí pre dospelých všetkých čias. (Raccoon.city)