Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury

• Česko Pamela Anderson: Sex živě (více)
všechny plakáty

Pamela Anderson, proslulá především díky své roli v seriálu Pobřežní hlídka a svému uměle zvětšenému poprsí, a její tehdejší manžel Tomy Lee, předvádějí, jak vypadá soulož na lodi. Začíná orálním sexem, končí ejakulací na Pamelino poprsí. (Heroin17)

m4xp4yn3

Těžce podceněný skvost o několika duchovních rovinách, skrz jehož neprostupnou slupku se dostanete až na několikátý pokus. Životní výkon Tommyho Lee, který zvládá zároveň režírovat, držet kameru a excelovat v hlavní roli. Body strhávám za příliš zdlouhavé erotické scény, zbytečně brzdící toto jinak skvělé konverzační drama, a za zvolený filmový materiál, neboť tento druh pásky se pro své mdle-lyrické tóny hodí spíše pro komedii. Ukázkový příklad filmu s ocasem. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Jelikož filmová hodnota je samozřejmě nulová (kdo by ale od péčka něco čekal) a jako péčko je to absolutně mizerné, nevzrušující, neakční a vůbec tak trochu na p*ču (doslova), uděluji čestný odpad. Zklamaný bude i ten, kdo čeká trochu dokumentarismu, když už spolu souloží slavný agresivní kokot a slavná silikonová bloncka. Smůla. ()

kingik

Vidět nenalíčenou Pamelu není zase tak šokující pohled. Stejně tak i domácí porno s Tommym a s ní nemá moc vysoké kvality. Pamela má neskutečné tělo. To ano, ale na druhé straně nic moc tady není vidět a to je asi to nejslabší. Dost se tu kecá o ničem a na zmíněné hrátky se tu dostane jen v několika málo scénách. Navíc čekal jsem,že tato slavná sexbomba bude v posteli pěkná divoška, ale je to slabota, pánové a dámo. Jen leží a drží. Mnoho povyku pro nic. ()

Prochy38 odpad!

To myslíte vážně? To už se sem dává každé amatérské porno? A že je to zrovna Pamela, bych aspoň čekal nějakou úroveň. Ale je to trapné home video, které postrádá cokoliv, co by mělo jen z dálky naznačovat, že jde o film. Nemám za co dát *. Jak se mi Pamela fakt líbí, tak za toto nejde ani kývnout hlavou... ()

paascha odpad!

zdá se, že s bobtnajícím objemem a klesajím průměrným věkem uživatelů se ve zdejší databázi setkáme za chvíli s ještě většími perličkami. Co bude příště, home video malého onanisty? Nezdá se vám, děti, že původní idea je úplně fuč? Porno s kozaticí pamelou nemá s filmem nic společného, stejně jako stupidní TV soutěže ()

• Záběry Pamely a Tommyho neměli nikdy spatřit světlo světa, avšak stavební dělník, který pracoval na jejich nové koupelně, využil příležitost a kazetu s jejich hrátky odcizil. Po néuspěšném vydírání ji bez okolků vyvěsil na internet. (korbitch22)
  • Predajom približne 600 000 kópií tohto videa je toto video jedným z najpredávanejších videí pre dospelých všetkých čias. (Raccoon.city)
  • Části tohoto domácího videa byly natočeny v Pamelině obytném přívěsu během natáčení filmu Barb Wire. (DaViD´82)

Časové pásmo bylo změněno