Soukromé očko

Kanada, (2016–2021), 43 h 50 min (Minutáž: 42–44 min)

Předloha:

Gare Joyce (kniha)

Hudba:

Shawn Pierce

Jason Priestley, Cindy Sampson, Barry Flatman, Ennis Esmer, Clé Bennett, Nicole de Boer, Mimi Kuzyk, Sarah Allen, Adam Copeland, Hrant Alianak (více)

Série(5) / Epizody(60)

Matt býval skvělý hokejový hráč a teď se živí tím, že vyhledává hokejové talenty. Když objeví, že jeden jeho svěřenec bere steroidy, obrátí se na soukromého detektiva. Brzy zjišťuje, že by byl sám dobrým vyšetřovatelem... (TV Prima)

Recenze uživatele Petr.Kocfeld k tomuto seriálu (4)

Zlatý hřeb (2016) (S01E03)

Dobrý díl.Mně se to líbilo.Angie a Matt se setkají s matkou Angie a koně jsou zde pěkné a dávám 3 hvězdy.Matt nakonec zkoušky na detektiva docela zvládne. ()

Svědek (2016) (S01E05)

Epizoda to je dobrá.Ustřední dvojice je dobrá a prostředí pěkné.Scéna s pokerem je zajímavá a vystoupení detektivovy dcery v divadle je pěkné.Hodnotím 3 hvězdami.Tato epizoda je zaměřena na hudbu v různých formách a černochy a svědkyně je černoška a detektiv s kolegyní se musí činit. ()

Seznamka (2016) (S01E06)

Tento díl je dobrý.Ustřední dvojice je sympatická.Lokace jsou pěkné.Jako krimi je to docela dobré.Dávám 3 hvězdy. ()

Falešné obvinění (2017) (S02E03)

No dobrý díl.Utkání v basketu a školní prostředí.Pátrání je to dobré.Ustřední dvojice je opět dobrá.Dávám 3 hvězdy. ()