Scénář:
Maxim Děmčenko, Alexandr Kačan, Marianna Faktorovič, Valerij Ošomkov, Alexej Kiseljov (více)Hudba:
Vitalij MukaňajevHrají:
Jevgenij Sidichin, Sergej Selin, Andrej Fedorcov, Alexej Nilov, Anastasija Mělnikova, Konstantin Solovjov, Maxim Drozd, Andrej Astrachancev, Alexandr Kudrenko, Sergej Košonin, Sergej Vorobjov (více)Epizody(30)
-
Žertva na vybor (S08E01)
-
Smertnik (S08E02)
-
Inkassacija (S08E03)
-
Bestseller (S08E04)
-
Pulja dlja ochotnika (S08E05)
-
Bumerang (S08E06)
-
Sekretnyje fajly (S08E07)
-
Kasting (S08E08)
-
Ličnoje dělo (S08E09)
-
Mstitěl (S08E10)
-
Dvojnoj agent (S08E11)
-
Francuz (S08E12)
-
Kryša (S08E13)
-
Mesť (S08E14)
-
Sto tridcať millionov (S08E15)
-
Prosluška (S08E16)
-
Těrritorija stracha (S08E17)
-
Nočnaja těň (S08E18)
-
Nachimčik (S08E19)
-
Va-bank (S08E20)
-
Mesť triady (S08E21)
-
Gastarbajtěr (S08E22)
-
Děň rožděnija (S08E23)
-
Na krjučke (S08E24)
-
Elixir bessmertija (S08E25)
-
Cejtnot (S08E26)
-
Novyj god (S08E27)
-
Gosti iz mraka (S08E28)
-
Ošibka (S08E29)
-
Zamknutyj krug (S08E30)
Hrají
Jevgenij Sidichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sergej Selin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Fedorcov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Nilov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Konstantin Solovjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brigada (2002) (seriál)
Maxim Drozd
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Andrej Astrachancev
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Alexandr Kudrenko
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Sergej Košonin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Maxim Merkulov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Kolganova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexej Feďkin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Kirill Frolov
Rusko
Nejlepší seriály:
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Kateřina Veliká (2019) (seriál)
Olga Kirsanova-Miropolskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Fjodorov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ladoga (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Andrej Marusin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Světlana Smirnova-Kacagadžijeva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Alexandr Erlich
Sovětský svaz