Litějnyj - Litějnyj 8 (2014) (série)
Hrají
Jevgenij Sidichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sergej Selin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Fedorcov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Nilov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anvar Libabov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Konstantin Solovjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brigada (2002) (seriál)
Maxim Drozd
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Sergej Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jekatěrina Proskurina
Sovětský svaz
Sergej Jaceňuk
Sovětský svaz
Igor Vukolov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Deanna Dezmari
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Dobrodružná kriminalistika (1997) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Veritas (2003) (seriál)
Alexandr Ivanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Vlasov
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Těrentěv
Sovětský svaz
Vladimir Kosmidajlo
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Galina Močalova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Oleg Belov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)