The Conjuring 2 Remake

(amatérský film)

Film zobrazuje príbeh rodiny, na ktorú sa zameria krutý duch. Do ich domu prichádzajú manželia Warrenovci, ktorí im chcú pomôcť. Ide o amatérsky remake hororu The Conjuring 2. (Marceloo)

ARI50 odpad!

Bože jak někdo se může snažit natočit film jako originál a dát stejný název? Zavřít je za takovou sračku, těžká snaha o kopii super hororu se totálně nepovedla,stálo jím to za to? Zbytečný film který se dostal na svět. Youtube 39 tisíc laik? Lidi se zbláznily. Děcka chtěli natočit mega film. ()

Marceloo

Film zobrazuje príbeh rodiny, na ktorú sa zameria krutý duch. Do ich domu prichádzajú manželia Warrenovci, ktorí im chcú pomôcť. Ide o amatérsky remake hororu The Conjuring 2. - Toto si ako horor ani nezaslúži komentár, ale strašne som sa pri tom nasmial. Rozpočet tohto velkolepého remaku je 1000 švédskych korún, čo sa podla aktuálneho kurzu rovná sume 101.69 EUR. No takúto finančnú injekciu by nezohnal ani sám James Wan, ktorý tu je uvedený ako scenárista. A to myslím smrtelne vážne, pretože tento režisér sa s ničím nehrá a zrejme nikdy nepočul o pojmoch copyright alebo trademark. To znamená, že tu sú úvodné titulky z pôvodného filmu, hudba z pôvodného filmu a dokonca aj úplne totožné dialógy. Jediné, čo je iné, je to, že väčšinu postáv hrajú deti. Dokonca aj najznámejší pár lovcov duchov tu hrajú malé dievčatá, ktoré sa tvária, že sú manžel a manželka. Ale zase sa ani nečudujem, pretože ktorá žena bez mentálnej poruchy by sa chcela zúčastniť na niečom takomto? Režisér je velmi pravdepodobne pedofil, pretože tráviť volný čas zatvorený v dome s partiou neplnoletých dievčat je úplne nenormálne. Dúfam, že toto objaví niekto na vyšších miestach a o tohto idiota sa postará. ()

• Rozpočet filmu činil 1 000 švédskych korún, čo je v prepočte 85,59€. (EvilMatus)