Voláme všechny vlastence! Ukažme Homelanderovi, že stojíme za ním a nedovolíme Starlight a jejímu hrůznému útulku, aby jí prošlo kšeftování s dětmi! Přišel čas, aby praví Američané povstali! Přidejte se zítra na Vought Square k Hometeamers a Stormchasers! A buďte připraveni na všechno! (Prime Video)

rumbakoule69

Nedá se říct, že by mě finále prozatím nejlepší série tohohle seriálového pokladu od Amazonu, nějak zvlášť nadchlo a určitě ho ani nepovažuji za nejlepší epizodu z celé série, protože Herogasm zkrátka dlouho nic nepřekoná, i tak ale stálo za to a spíš decentně připravilo diváky na 4. série, než že by celý děj uzavřelo, ale to se dalo předem očekávat. Z velkých momentů mě zklamala Black Noirova smrt (i když určitě není stoprocentní, že je po smrti), myslím si, že takhle velký charakter by si zasloužil víc hrdinskou a důstojnější smrt, i přesto, že jeho smrt se také dala dlouho očekávat. Preferoval bych, kdyby to byl on, kdo skočil se Soldier Boyem z okna mrakodrapu Voughtu místo Maeve. Naopak její konec v seriálu se mi dost líbil, i když se ve 4. sérii určitě objeví a Homelander bude zuřit, až zjistí, že ve skutečnosti po pádu neumřela, tak po zbytek seriálu určitě nebude mít tak velkou roli, jako tomu bylo doposud. Jsem rád, že Soldier Boy poslední bitvu přežil, a ještě se vrátí, protože byl vykreslený, jako jediná postava schopná Homelandera zničit, tak bych byl velice zklamán, kdyby zemřel jen tak. Poslední scéna byla snad nejlepší z celého dílu. Homelander zjistil, že může být na veřejnosti čím dál tím víc sám sebou a budou mu procházet věci, jako vraždění civilistů před očima stovky lidí. Moc se tedy těším, co tenhle skvěle zpracovaný záporák provede v další sérii a vůbec bych se nezlobil, kdyby už byla poslední a Boys to po 4 sériích zabalili, aby se seriál zbytečně neprotahoval a ztrácel kvalitu, jak se to stalo u mnoha zprvu výborných seriálů. ()

TotalCarnage

Na koniec tejto série prichádza asi trochu slabšie. Čakal som konfrontáciu Soldier Boya s Noirom a hlavne lepšie záverečné finále ktoré by malo fatálnejšie následky. Finále pôsobí ako veľký teaser na štvrtú sériu a dúfam že hlavný záporák nebude viceprezidenta ale niekto zaujímavejší. Team-up našej partie si však zaslúži veľké plus. ()