The Sand

• USA Blood Sand

Partia mladých ľudí zorganizuje párty na opustenej pláži. Podgurážení alkoholom sa zabávajú tým, že hádžu do ohňa čokoľvek, čo na pláži nájdu. Do ohňa vhodia aj zvláštny predmet, ktorý našli na okraji pláže. Hneď, ako sa ráno zobudia, zisťujú, že v piesku je niečo nebezpečné, čo si však nestihne uvedomiť ich priateľ, ktorý v piesku zahynie. Skupina tak zostáva uväznená na pláži a začína sa pre ňu boj proti monštru, ktoré im nedovolí vkročiť na piesok bez toho, aby ich pripravilo o život. (Marceloo)

Mikovec

Parta mladých lidí uvízne po párty na pláži, poté co zjistí, že je něco v písku kolem nich... Film mě celkově bavil jelikož přišel s docela netradičním nápadem. Celkový dojem kazí poměrně dost špatné CGI efekty na konci a nelogická rozhodnutí hlavních protagonistů, kteří svou přehnanou aktivitou spíše věci zhoršili a přidělali si problémy které ani mít nemuseli (vyjma jednoho, kterému problémy spíše přidělali ostatní).  Na druhou stranu možná i to na filmu bylo zábavné, sledovat blbost těchto lidí. Také se bylo díky hezkým holkám na co koukat. Jako béčkový horor na zasmání a na pobavení určitě dobré. ()

Samthron

Tak tohle teda bylo něco! Písek, co žere párky a uvízlej negr v barelu... Docela jsme se zasmál. Amatérské CGI jenom výborně dokreslovalo atmosféru celkem zábavné komedie. Hodnotit více jak dvěma hvězdičkami by sice bylo rouhání, ale musím uznat, že jsem se celkem královsky bavil. Děj žádný, herci jak z vesnického ochotnického divadla, ale stejně to celkově tak nějak fungovalo a člověk se nenudil. I na kozičky došlo! ()