Ryuuhei

Asi je to tím, že nečtu mangu? Protože já s vývojem děje zatím žádný velký problém nemám. Je sice slabší, než předešlé epizody, ale stále napínavý. A podle stránky Anime Filler List jde o mix canonu a filleru, čili to v podstatě mangu stále částečně následuje (další epizoda už je přímo canon). Tudíž nevím, proč tu lidi tvrdí, že si jde série kompletně vlastním směrem, či že je to dokonce tragédie. To si vážně nemyslím. ()

Dody345

U předchozího dílu jsem psal, že jsem zvědavý jakým směrem se bude seriál dále ubírat, neboť od třetího dílu se autoři vykašlali na nějakou předlohu a jdou si vlastním směrem. No a ukazuje se, že to je špatný směr. Samotná manga je super a kdyby prostě pokračovali podle ní, tak by to bylo mnohem lepší, takhle je to jenom zvláštní. Postavy už nejsou ani moc sympatické (v manze je mám strašně rád), démoni vypadají divně a celkově je ten příběh takový zvláštní. Upřímně další díl už si pravděpodobně nedám. Možná časem někdy v budoucnu, kdy naberu dostatek odvahy k tomu, abych si kazil parádní předlohu. ()