Jessica se nechává přemluvit, aby očistila svou bývalou asistentku z obvinění z vraždy jejího nového zaměstnavatele, přestože se jedná o čistokrevnou patologickou lhářku. Dana Ballardová, chorobná lhářka, řekne zřejmě cokoli, jen aby získala to, co chce. Proto když se uchází o práci u makléře Ethana Stevense, neváhá zmínit v referencích i Jessicu a zmanipulovat záznamník, když si Stevens právě její doporučení chce ověřit. A když pak Jessica vše zjistí, ani nehne brvou a pokračuje ve svých výmyslech dál. Ovšem na každého jednou dojde, a tak Danu chvíli na to zatknou za vraždu právě makléře Stevense. Nicméně ta trvá na svém – probrala se z bezvědomí a zjistila, že leží vedle těla s pistolí v ruce. Kdo jí však může věřit? Nakonec ani Jessica, poté co je požádána o pomoc Daniným právníkem Vincentem Polaskim, si není jistá, zda se nejedná pouze o další z dlouhé řady výmyslů. S nadějí, že ji instinkt ani tentokrát neklame, se však s Polaskim pouští do vlastního vyšetřování. (Radek273)

chrispe

Cabot Cove a Jessičina kuchyň, to mě nalákalo se po dlouhé době dívat. Škoda, že to v Cabot Cove nezůstalo. Dabing Václava Vydry mi přišel hrozně nepřirozený, ale dost možná je to tím, že za výrazným hlasem prostě vidím jeho majitele. ()

Časové pásmo bylo změněno