Samantha (Jennifer Love Hewitt) je americká študentka hudby na renomovanej londýnskej univerzite. Je bezstarostná, impulzívna a až po uši zamilovaná do svojho britského priateľa Iana (Paul Nicholls). Ibaže pre toho je prvoradá práca, na súkromný život nemá čas a svoju krásnu priateľku trestuhodne zanedbáva. Nevidí, ako ju pomaly ale isto stráca. Až keď osud tragicky zasiahne do ich životov, Ian si konečne uvedomí, čo Samantha pre neho znamenala, a jeho dušu pohltia neznesiteľné výčitky svedomia. Kiežby jej bol dokázal, ako veľmi ju miluje. Kiežby mohol zvrátiť čas a začať so Samanthou vzťah ešte raz odznova, s čistým štítom. Sila jeho lásky však prinúti samotný osud, aby zmenil svoje kruté rozhodnutie a zvrátil čas aj dôsledky tragických udalostí, ktoré sa už odohrali... (TV JOJ)

Domas88 odpad!

Nevím jestli být vytočený a nebo se smát, filmy založený na "slaďárně" a "dobrých" výkonů herců stačí na takové hodnocení? Jediné plus, že to není ta klasická americká romantiš-komediš, na druhou stranu, škoda...ta by byla určitě lepší... ()

Meleth

If only... jsem to bývala byla vypla už v polovině. Jak někdo může ohodnotit tenhle superkýč 4* dost dobře nechápu. ()

TheMe

Hluboká poklona tvůrcům. Jeden z nejlepších "romantických" filmů, které jsem viděl. Je z USA a nemá happyend - obrovské plus. Umí neskutečně vtáhnout a donutí člověka přemýšlet. Víc psát nebudu, tohle je potřeba vidět.. ()

hanazu

Slzy tady tečou proudem a když netečou, tak to je proto, že na ty dva prší a slzy se tak ztrácejí v přívalovém lijáku. ()

kolodej1

uf, to tedy byla kravina, nevím, nad čím se tu tolik komentářů rozplývá. Především ta dvojice k sobě vůbec neladila, tudíž se jim to nedalo věřit a tedy mě příběh těžko mohl dojmout. Dialogy byly občas dost přestřelený, neživotný. A co má být tohle: Miluju tě, říká on. Ona se nakloní, políbí ho, začínají se líbat, za zády jim plápolá plamen v krbu... No, tomu se říká kýč a tohle je jak z učebnice kýčů. Problém jsem měl i s Ianovým přerodem. Sebestředný týpek se jako kouzlem stane tím nepozornějším, maximálně empatickým a citlivým mužem, kterého zajímá pouze ona a nic jiného. Zato ona při těch jeho srdceryvných výrocích většinou jen kouká a občas pustí slzu, asi jako návod pro méně chápavé divačky. Ne, nejsem cynik a tenhle žánr mi vůbec není vzdálený. Ovšem tento film ano, protože je hloupý, a i když se tváří jako něco lepšího, v podstatě má až nápadně hodně znaků červené knihovny. Včetně nevhodně zvolené muziky k filmu, jejímž negativním vrcholem jsou dvě zoufale špatné písně, které reprezentují ten nejpokleslejší americký popík. 30% za snahu je vzhledem ke kvalitě snímku ještě dost velkorysé hodnocení. ()

jessic

Obvyklá romantika, tentokrát s duchařskou tematikou a nepříjemnými herci, kterým jsem nevěřila vůbec nic. ()

DekaDance

První dvě třetiny filmy ušly. Taková pomalu se vlekoucí lávstory na nedělní zamračený odpoledne u telky. Ale do kosmu, co se to pak stalo? Od tý doby, co tam začne Dženyfr kvílet, je to strašná přecukrovaná blábolivá hovadina, která místo slziček pumpuje tak žaludeční obsah. Je to trapný! Asi by to bylo na delší rozepsání, ale musím jít zase zvracet růžovou duhu s cukrem. ()

Naninkaa

priznám sa, čakala som viac od toho filmu a preto sa dostavilo sklamanie :( (moja chyba, nemala som čítať tieto nadšené komentáre). výkony akosi zaostávali, dej sa vliekol, zo začiatku sa nič nedialo.... nejaká tá emócia tam nakoniec však bola. Taká oddychovečka na upršané popoludnie :) ()

Nicole32

Ja ako realistka plná sarkazmu s občasnými romantickými náladami naďeľujem dve hviezdičky. Jemný romantici si môžu pridať hviezdičku a ťažké romantické duše môžu zvýšiť na štyri a keď im bude sympatický ústredný pár tak budú schopní dať aj plný počet. Ja dávam hviezdičku za Jennifer Love Hewitt (aj keď v tomto filme nie je teda nič moc) a druhú za striedmu stopáž. Hlavný hrdina mi pripomínal Juda Lawa (pre mňa veľmi neobľúbený herec) takže mi pil krv od začiatku. Koniec som vedela od zobrazenia hlavnej zápletky a všetky tie klišé vetičky a výlevy o láske ma nepresvedčili. ()

SuzieS

Nevim, nejak se mi to nelibilo. Bylo to na me siiilene klisoidni, a udelane na miru klasickym naivkam alá ona je uzasna, on priserny. Se svym partnerem tedy neni moc spokojena, ale on se prece zmeni, ba co vic si prat - ze dne na den. Pak plno americkych zvanivych kecu, ktere by clovek v realnem zivote nerekl, a chlap uz vubec ne... ()

Radek273

Film přecpaný emocemi, který vás prostě donutí brečet. Dlouho sem balancoval na hranici 2-3 hvězd (především pro počáteční nicmoc výkon Paula Nichollse), ale nakonec skrz hlavní myšlenku a také kvůli úžasné Jeniffer Hewitt, jsem jinak prostě rozhodnout nemohl. ()

zigy

čeho je moc....a tady to s tou romantikou a sladkostí hodně přepískli.....a divný konec to zabil definitivně....doporučit lze jen fanatickým příznivcům roztomilé paní Hewitt. ()

jjjerry

Velmi laciný snímek. Přehnaně vykonstruovaný hrající si na velkou romantiku. Bohužel ani hlavní hrdinka není moc sympatická. Jediné co bylo trochu romantické byla "závěrečná" píseń. ()

Izmo123

Ze začátku to vypadá jak normální romantická komedie ale po 30 minutách je to dost dramatický film o cestování čase kde má hlavní postava druhou šanci aby zachránil svoji lásku před nebezpečí a taky aby prokázal že ji miluje, problém u tohohle filmu je ten že dlouho trvá než se hlavní postava dostane do druhého taxíku aby se zeptal co má dělat aby ji zachránil což dojde nějak v 45 minutách což je uprostřed filmu, romantický momenty tak i dramatický momenty jsou sice u tohohle filmu ale když máte příběh který je o tom aby hlavní postava zachránila svoji lásku tak tahle věc dojde až uprostřed filmu, takže 4 romantický momenty ve chvíli kdy má hlavní postava druhý pokus je málo tak i dramatických momentů ale jinak postavy mají hloubku ale ten konec ten mě překvapil, jinak hodnotím: Postavy 6/10 Příběh 6/10 Romantika 6/10 Drama 6/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 6/10 ()

Kozlowski8

Příběh o velké lásce a o tom, že si člověk často uvědomí, co pro něj někdo druhý znamenal, až když ho ztratí. Vcelku zajímavá myšlenka návratu v čase, ale nedotažená do konce. Závěr nic neřešil, vytratil se do ztracena. Kromě toho mi kazilo výsledný dojem představení Jennifer Love Hewitt, jejíž upjatý projev se mi vůbec nelíbil a v roli mi neseděla. Opak platí pro (pro mne neznámého) Paula Nicholse, který si mne docela získal. Snímek,který v sobě nese hodně klišé, kýče a cukrové vaty, ale zároveň dokáže vtáhnout a dojmout. V celkovém součtu to u mne vychází na průměrné hodnocení. 60 %. ()

PTuranyi

Úplne štandardný romantický film ozvláštnený o efekt "Na Hromnice o den více", takže hlavný hrdina dostane druhú šancu zopakovať posledný deň svojho vzťahu s krásnou Sam(antou). Produkcia je kvalitná, ale žiaľ príliš tlačí na pílu čo okrem opakovania klišé a fráz má dopad asi aj na hercov, ktorí nezvládajú emócie. Sladká Jennifer Love Hewitt to má možno ľahšie, ale Paul Nicholls nie je v roli Iana úplne vo svojej koži a hrá dosť kŕčovito. Scenár je plný skratiek a pascí, v ktorých sa postavy správajú čudne a až neuveriteľne hlúpo. Sladkú kašu završuje emotívna pieseň hlavnej hrdinky, ktorá síce hrá šieste husle v orchestri, ale zároveň spieva ako Mariah Carey. 50% ()