Samantha (Jennifer Love Hewitt) je americká študentka hudby na renomovanej londýnskej univerzite. Je bezstarostná, impulzívna a až po uši zamilovaná do svojho britského priateľa Iana (Paul Nicholls). Ibaže pre toho je prvoradá práca, na súkromný život nemá čas a svoju krásnu priateľku trestuhodne zanedbáva. Nevidí, ako ju pomaly ale isto stráca. Až keď osud tragicky zasiahne do ich životov, Ian si konečne uvedomí, čo Samantha pre neho znamenala, a jeho dušu pohltia neznesiteľné výčitky svedomia. Kiežby jej bol dokázal, ako veľmi ju miluje. Kiežby mohol zvrátiť čas a začať so Samanthou vzťah ešte raz odznova, s čistým štítom. Sila jeho lásky však prinúti samotný osud, aby zmenil svoje kruté rozhodnutie a zvrátil čas aj dôsledky tragických udalostí, ktoré sa už odohrali... (TV JOJ)

zuza99

Ty jo, to byla pekelná nuda. A přes samou nudu jsem asi nepochopila, proč si sedal do toho auta, když věděl co se stane? Asi by bylo lepší, kdyby film skončil po tom co se, jakože probudil z toho snu, nebo co se to stalo. ()

Cejny

Velmi krásný romantický film o neskutečné síle lásky. Ústřední herecké duo si dobře rozumí, celý děj (až samozřejmě na hlavní myšlenku, no ikdyž..) je poctivý, uvěřitelný, pravdivý. Závěr a pointa tento film posouvá o level výše. Tento film prostě dokazuje, jak silná láska dokáže být, přestože se na první pohled tak vůbec nemusí zdát. 90 % ()

Tejkina

Na romantické filmy moc nejsem, ale tenhle se mi líbil. Oceňuji hlavně konec, i když byl velmi smutný, neumím si představit, že by to skončilo jinak a nepokazilo mi to zážitek z filmu. Myšlenka filmu je jasná, jak je důležité si každý den vážit toho a těch, co máme.. ()

Pollock

Zajímavý námět s nevyužitým potenciálem a herci. Jennifer Love Hewitt patří mezi ty oblíbenější herečky, ovšem velmi průhledný děj, prakticky bez napětí, navíc s nevysvětlenou pointou, s částmi příběhu, během kterých jsem se chvílemi docela nudil mě nedovolí jít v hodnocení výš. ()

Seti

Takové vážnější, ubulenější a cukrovější Na hromnice o den více. Sladká Jennifer Love Hewitt (ovšem s takovým jménem to jde samo) a sympatické cameo Toma Wilkinsona. Musím ocenit tvůrčí záměr zakončit film takovým způsobem, jelikož to v tomto žánru není moc často k vidění. ()

klukluka

Šmarjápannonanebi...! Co to zas bylo? Taková kokotina! Jak jsem k tomu přišel? Vyčichlej vztah, borec už se o ni vůbec nezajímá, ona pak tragicky zahyne, on dostane bůhvíproč, bůhvíjak druhou šanci, a najednou panáčkuje jak ratlík, do toho se v něm ale občas ještě probudí jeho původní čuramedánský já, pak se ale přičiněním snaživého scénáristy vzpamatuje na 1500 procent a maže kolem sebe najednou strašný medy, protože čuje, že micka by mohla už za pár hodin zavřít voči nadobro. Protože v něm ale furt dříme ten starej slizkej hajzl, tak neřekne ani popel, za což ho osud potrestá tím, že zakalí on místo ní. To jsme ostatně všichni tušili od chvíle, kdy se vedle něj znovu probudila živá a krásná. No zase tak krásná nebyla. Stejně jako nebyly krásný ty dojáky, co tady do nás valili, a stejně jako nebyly krásný ty kecy, který tady vedli, a ze kterých měly mít holky v kině mokrý kalhotky. Věřím nicméně, že to párkrát klaplo, což dokazuje 29 fanoušků tohohle filmu. Ten příšernej biják vyšumí raz dva, ale dobrej pich je dobrej pich. Na ten se hned tak nezapomíná. Já bez pichu, takže za 1. ()

Lewisek

Dávám nakonec pouze 4*, ale trhá mi to srdce :) sice to rozhodně není nejlepší snímek pod sluncem. Ale je to krásný film. Máme zde úžasný námět toho jak klasický trochu bezohledný businessman a workoholik dostává "druhou šanci" napravit svůj doposavaď spackaný milostný život. Ale ten Paul Nicholls se mi tam nelíbil, do romance bych ho nedával. Naopak Jenifer Hewitt pro tuhle roli jako stvořená. Její sólo na jevišti na jedničku a celkový scénář zaslouží velikou pochvalu. Film u kterého snad každému ukápne ta slzička.. Opravdu to stojí za vidění! Jen nechápu, že má tenhle skvělej film, tak málo hodnocení. ()

Giggs

Ono to už tak byva, že tie najväčšie klenoty ostavaju v uzadi, zabudnute. To je ich udel. Take filmy však veľke promo ani nepotrebuju, oni su reklamou sami sebe. Čo je na strane druhej škoda, lebo sa o nich malo vie. Každopadne, už to tu padlo. Toto skvele fantasy sa zjavne inšpirovalo Vychodom, čo je len a len dobre. Možno je toto ta spravna cesta. Naozaj nadherny film, s nie celkom očakavanym, no o to lepšim zaverom. Kiežby boli všetky take... ()

tterez

Snesu hodně kýče, dokonce mám americký romanťáky fakt ráda, ale toto? Myslela jsem, že tu první část vůbec nerozdýchám..a jak strašně ti dva přehrávali..? Ta jedna hvězda je za konec, ten mě aspoň trochu zaujal. Jdu si pustit Pearl Harbor nebo tak něco.. ()

lareinna

Jeden z najlepších romantických filmov.. Niektoré myšlienky, slová, obrazy, sa mi vryli do mysle natrvalo, bodaj by aj nie, keď to bolo až tak sladké a emotívne. 06/04/2013 pustila som si to ešte raz. Proste krásny film, keď máte na niečo také náladu. Uff..toľko cukru mi zas vystačí aspoň na rok :) ()

jarmik

Nadherny film... NEUVERITELNE me to prekvapilo. Neco jak uzasne silneho jsem necekal. Doporucuji vsem a kapesniky s sebou. Upozorneni: Neni to pro slabsi romanticke povahy.. ()

Kamas

Nedokoukáno.. nešlo to. Nerozumím tak vysokému hodnocení, nebo svým pocitům, které se u této romantiky někam hluboko schovaly. Láska se nekonala a druhý pokus to taky nedostane. ()

nikoletkaa

If Only jsem doporučila mé kamarádce. Ona je ten typ člověka, který u filmu nikdy nepláče (tedy pokud neumírá její oblíbená postava v The Vampire Diaries), bere vše s nadhledem. Ale poté, co film skončil, mi došla zpráva, jak vynikající film to byl, že se dokonce i rozbrečela. Snímek ji vzal natolik, že měla takové divné pocity, které nenapravil ani další puštěný film. Víte, chci tím říct, že kdybych to takhle cítila já, nebylo by to nic zvláštního, protože já brečím skoro u všeho. Ale že se to stalo jí, mě překvapilo a proto hodnotím, tak jak hodnotím. ()

andaa

Podobný styl jako PS I love you... Pro mě půlku romantického filmu dělá to, když to neskončí prvoplánovým happyendem. Navíc je tu krásná skotská, nebo jaká příroda... a ta osudovost jednoho posledního dne... Když se jí v té chatě ptá, co by chtěla poslední den svého života prožít...ruku na srdce, kdo z nás o tom aspoň jednou nepřemýšlel... Akorát jsem nepochopila, proč prostě nejeli jiným taxíkem..proč se tomu prostě nevyhnuli oba, když už ten osud bylo možné změnit... ()

pend

MOje pocity z filmu: on byl na začátku za blbce, po probuzení za ještě většího blbce a po opětovném setkání v taxíku se z něj konečně stal chlap. Do té chvíle jsem se nudil, potom fantastické. No a závěr mě dostal. ()

jasanka

Předně by mě zajímalo, kdo zas vymyslel tu škatulku "komedie". Pokud se chcete podívat na komedii, tak rozhodně vyberte něco jiného. Jinak: první polovina se mi líbila, ale pak se to nějak po...kazilo. Několik totálně blbých scén (zpěv popové písničky na absolventském koncertu), které byly dovršeny tím, (SPOILER) že se pár vrátí do Londýna, na koncert, a ještě ke všemu se posadí do toho blbého taxíku znova. To se pak člověk nesmí divit, že se osud moc nezmění, že... ()

Amper01

Mix sci-fi, (dvojí den) romantiky (druhý den) a pohádky (koncert). Ale ať už se mi tam líbilo neb nelíbilo cokoli, jako celek to prostě neuvěřitelně zafungovalo. ()

Nikkilee

V romantice se vyloženě vyžívám...Myšlenka filmu byla hezká, navíc mně samotné dost blízká, ale ...ALE..Jennifer Love Hewitt je mi tam šíleně nepříjemná a zkazila mi celý dojem z filmu a o tom jejím zpěvu ani nemluvím, to už bylo jen potvrzení toho, že se té negativní emoce nezbavím..Navíc mezí ní a Paulem nefunguje žádná, ale opravdu žádná chemie! Měli mu vybrat jinou partnerku, pak by to zajisté bylo za ****...jinak myslím, že takovouhle facku od života bychom občas asi potřebovali každý, abychom si uvědomili, co je pro nás důležité...ano, myšlenka krásná, ale ty **** fakt dát za tu Jennifer nemůžu, ale mrzí mě to moc...protože Paul Nicholls, režie i scénář si to zaslouží! Tak včera jsem na to opět koukala a jelikož ta myšlenka mě fakt dojímá, tak jsem se rozhodla dát **** i přes tu veškerou nesympatii vůči hlavní představitelce :-) ()

Evander

Pro chlapa je Láska na druhý pokus příliš přeslazená, ale i tak se zhlédnout dá a celkem film i utíká. Skvělý je ovšem po zvukové stránce, tam bych řekl, že není moc co vytknout, spíše naopak. Co se dějové linky týče, tak ústřední duo je poměrně zajímavé a příběh se snaží býti netradičním a výjimečným, což se mu místy i daří. Škoda toho závěru, čekal jsem výrazně jiné rozuzlení, a to, co přišlo, mě malinko zklamalo. ()