Režie:
Krzysztof JaroszyńskiScénář:
Krzysztof JaroszyńskiKamera:
Paweł BanasiakHudba:
Zbigniew StelmasiakHrají:
Paweł Wawrzecki, Agata Kulesza, Michał Rolnicki, Jerzy Kryszak, Tomasz Sapryk, Krzysztof Stelmaszyk, Wiktor Zborowski, Marcin Rój, Piotr Ligienza, Jerzy Bończak, Zofia Czerwińska, Anna Kozak (více)Epizody(13)
-
50-tka pana Romka (S01E01)
-
Wściekły kibic (S01E02)
-
Tajemnica spowiedzi (S01E03)
-
Mściciel (S01E04)
-
Rozwódka z dzieckiem (S01E05)
-
Wyjazd na weekend (S01E06)
-
Dwie dziewczyny (S01E07)
-
Wieczór panieński (S01E08)
-
Stara sympatia (S01E09)
-
Siostrzenica z prowincji (S01E10)
-
Dieta (S01E11)
-
Automat (S01E12)
-
Wesele Kuby (S01E13)
Hrají
Paweł Wawrzecki
Polsko
Agata Kulesza
Polsko
Nejlepší seriály:
Odsouzená (2021) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Michał Rolnicki
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Jerzy Kryszak
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Tomasz Sapryk
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Krzysztof Stelmaszyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Wiktor Zborowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Marcin Rój
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Piotr Ligienza
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Jerzy Bończak
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Zofia Czerwińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Przygody psa Cywila (1970) (seriál)
Anna Kozak
Polsko
Wojciech Żołądkowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Nelegální (2018) (seriál)
Dominik Kostrzewski
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Anna Prus
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Łukasz Chojęta
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Sławomir Zapała
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Wojciech Czerwiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Marcin Zarzeczny
Polsko
Nejlepší seriály:
Klangor (2021) (seriál)
Obleva (2022) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Paweł Grzybczyk
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)