Hrají
Emília Vášáryová
Nejlepší filmy:
Pelíšky (1999)
Na skle maľované (1980) (TV film)
Medená veža (1970)
Dano Heriban
Československo
Nejlepší filmy:
Polnočná omša (2015) (divadelní záznam)
Mizantrop (2011) (divadelní záznam)
Elity (2017) (divadelní záznam)
Petra Vajdová
Československo
Nejlepší filmy:
Gazdova krv (2014) (divadelní záznam)
Polnočná omša (2015) (divadelní záznam)
Nesmrtelní (2010) (seriál)
Daniel Fischer
Československo
Nejlepší filmy:
Invalida (2023)
Budiž světlo (2019)
Nedodržený slib (2009)
Táňa Pauhofová
Československo
Nejlepší filmy:
Hořící keř (2013) (TV film)
Kukura (2014) (divadelní záznam)
BrainStorm (2008) (TV film)
Dominika Kavaschová
Československo
Nejlepší filmy:
Polnočná omša (2015) (divadelní záznam)
Prorok Štúr a jeho tiene (2015) (divadelní záznam)
Antigona (2020) (divadelní záznam)
Branislav Bystriansky
Československo
Nejlepší filmy:
Tančiareň (2013) (divadelní záznam)
Sedmero krkavců (2015)
Nedodržený slib (2009)
Diana Mórová
Československo
Nejlepší filmy:
Jozef Mak (2021) (TV film)
Marta a já (1990)
Na konci hry (2002) (TV film)
Milan Ondrík
Československo
Nejlepší filmy:
Všetko za národ (2011) (divadelní záznam)
Polnočná omša (2015) (divadelní záznam)
Statky zmätky (2009) (divadelní záznam)
Gabriela Dzuríková
Československo
Nejlepší filmy:
Tančiareň (2013) (divadelní záznam)
Eva Nová (2015)
Ženský zákon (2009) (divadelní záznam)
František Kovár
Československo
Nejlepší filmy:
Adolf Eichmann (1988) (TV film)
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (TV film)
Ondrej Kovaľ
Československo
Nejlepší filmy:
Želary (2003)
Občanský průkaz (2010)
Tančiareň (2013) (divadelní záznam)
Richard Stanke
Československo
Nejlepší filmy:
Ve stínu (2012)
Polnočná omša (2015) (divadelní záznam)
Protektor (2009)
Ingrid Timková
Československo
Nejlepší filmy:
Swingtime (2007) (TV film)
Staroružová dráma (1989) (TV film)
Budiž světlo (2019)
Zuzana Kocúriková
Československo
Nejlepší filmy:
Červené víno (1976) (TV film)
Sluha dvoch pánov (1976) (divadelní záznam)
Panna a netvor (1978)
Anna Maľová
Československo
Nejlepší filmy:
Divadelná komédia (1994) (divadelní záznam)
Raz, dva, tri (1985) (TV film)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Mária Breinerová-Mačáková
Československo
Nejlepší filmy:
Sedmero krkavců (2015)
Mišo (1979) (TV film)
Profesor Raat (1989) (TV film)
Ivan Vojtek
Československo
Nejlepší filmy:
Romulus Veľký (1992) (TV film)
Statky zmätky (2009) (divadelní záznam)
Gendúrovci (1994) (TV film)
Adam Jančina
Nejlepší filmy:
Duch (2023) (seriál)
David Uzsák
Československo
Nejlepší filmy:
Elity (2017) (divadelní záznam)
Válka policajtů (2024)
Spiaci účet (2024)