Charles se vydává po děsivé stopě zkázy v Nepálu, zatímco Nadine pomáhá Hermanovi shromáždit poslední důkazy, které potřebuje, aby policie mohla jednat. (Viasat)

castor

Ne všechny zabil (jen podvedl a okradl), nicméně v první polovině 70. let měl Sobhraj usmrtit v Indii, Nepálu a Thajsku možná až 24 lidí. Manipulátor, který dosud sedí kdesi v nepálském vězení, kde je odsouzený na doživotí. Nelineárnost vyprávění pokračuje. V Kanit House je „všechno“, jak má být. Nadine večeří se svými „přáteli“, takže její vyděšený manžel Remi si může oddychnout. Prozatím. Protože Nadine je statečné děvče (s pochopitelnými výčitkami svědomí) a navíc má foťák. Takže se konečně (sorry) dočkáme i nějakých napínavějších momentů. Monique se nakonec „nechce jet vyplakat k mamince“, nicméně v její postavě je obtížné se vyznat. Holt asi Kumárí, živoucí hinduistická bohyně, zafungovala. ()

oasismanik

Keď ste už v tom plne zorientovaní, pozerá sa na to omnoho lepšie, jasné, že pre efekt a potreby seriálu je plno vecí vymyslených/domyslených, ale aj tak to je kurva riadne zaujímavý prípad. ()

Necrotongue

Andrej Drbohlav věnoval ve své knize "Psychologie sériových vrahů" Charlesovi Hotchandovi Bhawnanimu Gumurkhovi Sobhrajovi dvě strany z čtyřsetpětapadesáti. Netflix na to šel jinak a hůř. Je to pořád větší nuda a hlavně si ta mrzká svině tolik prostoru nezasloužila. Pan Knippenberg se bude muset snažit ještě po čtyři epizody a já to nezávidím ani jemu ani sobě. ()