Star Wars: Vadná várka - Série 3 (2024) (série)

Infiltrace (S03E06)

(epizoda)

Várka se shledává se spojencem v nouzi. (Disney+)

tomik99

A mám takový dojem, že se vracíme ke klasickému standardu Vadné Várky - epizody jsou pomalejší, zápletka stále stejná a nikam to opět nevede. Začátek třetí řady mě hodně namlsal, tohle mě ale zase děsně zklamalo. ()

Ahsoka

Síce príjemné znovu vidieť Rexa a jeho tím, no neviem sa premôcť, ale epizóda na mňa opäť pôsobila skôr výplňovito. Zaujala menšia odbočka k senátorke Chuchi, ale aj to nakoniec ostalo len ako slepá ulička. Dozvedeli sme sa, že Impérium ide po Omege - už zase. Ja som mala doteraz pocit, že Impérium, aneb najväčší nepriateľ, ide po nej a aj ostatných zbehlých klonoch stále a nie už zase. Očakávam spojenie s Rexom pravdepodobne až do konca seriálu, a možno by to bolo bývalo zaujímavejšie, keby sa tak stalo už aj skôr. ()

• Droid, který doprovází senátora Avi Singh, je protokolární droid RA-7. (Veskoslav)
  • Hudební podkres při Rexově otázce: „What is your name trooper?“ je stejný jako na začátku Návratu Jediů (1983) a ve hře „Star Wars Rebellion“, když hráč otevře hvězdnou mapu. (Veskoslav)
  • Rexova základna je starý opuštěný chrám řádu B'omarr. (Veskoslav)