They Live Inside Us

Trevor

VAROVANIE.Moje komentáre sú pre väčšinu užívateľov urážlivé!Môžu spôsobovať nevoľnosť, úzkostné stavy a depresiu! Komentár obsahuje stopové množstvo spoilerov!!!___Pri hľadaní inšpirácie pre novú poviedku strávi muž halloweenskú noc v známom strašidelnom dome rodiny Boothových kde sa v minulosti odohrala tragédia. Čoskoro si uvedomí, že žije vo svojom vlastnom hororovom príbehu...režisér si na svoje plecia naložil v tomto prípade príliš ťažké bremeno a zápletku prekombinoval viac ako zvládol. Patrím k ľuďom ktorý aj na slabších hororoch hľadajú dobré momenty ale v tomto prípade ich bolo pomerne málo aj keď spracovanie v niektorých momentoch pripomínalo prácu Roba Zombieho predsa len jeho rukopis sa Michaelovi Ballifovi napodobniť príliš nepodarilo...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra. ()

oveckaoa odpad!

Spisovatel se svojí invalidní dcerou píše v prokletém baráku horory  poté zjistí, že se to tam dříve stalo. První je o ženské co ji honí vrah s maskou kočky druhý o ženské co ji honí  strašák a třetí o ženské co ji honí vraždící klaun do toho se tam ještě připlete duch a jeho dcera zmizí. 0 procent   Další z hororů z kategorie zkouknout a smazat jelikož je to ztráta času. ()

Duffson odpad!

Velka chyba tomuto pocinu venovat pul hodinu nez jsem to vypl. Proto prosim, neudelejte stejnou chybu. Je to amaterska sracka s jeste horsim hereckym obsazenim.. ()