Režie:
Jiří BělkaKamera:
Jindřich NovotnýHudba:
Ladislav SimonHrají:
Jiří Němeček, Jiřina Švorcová, Václav Lohniský, Ema Skálová, Miloš Willig, Gustav Heverle, Ladislav Pešek, Jaroslav Moučka, Josef Bartůněk, Josef Mixa, Josef Vladimír Švec, Otakar Brousek st. (více)Hrají
Jiří Němeček
Československo
Nejlepší filmy:
Rozčarovaní (1982) (TV film)
Lokis (1986) (TV film)
Waterloo (1967) (TV film)
Jiřina Švorcová
Československo
Nejlepší filmy:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV film)
Radúz a Mahulena (1959) (TV film)
Král Šumavy (1959)
Václav Lohniský
Československo
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Ema Skálová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
O věcech nadpřirozených (1958)
Škola otců (1957)
Madame Sans-Géne (1971) (TV film)
Miloš Willig
Československo
Nejlepší filmy:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Údolí včel (1967)
Gustav Heverle
Československo
Nejlepší filmy:
Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)
Atentát (1964)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (TV film)
Ladislav Pešek
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (TV film)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (TV film)
Jaroslav Moučka
Československo
Nejlepší filmy:
Světáci (1969)
Čarodějův učeň (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Josef Bartůněk
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Byl jednou jeden král... (1954)
Poslušně hlásím (1957)
Smuteční slavnost (1969)
Josef Mixa
Československo
Nejlepší filmy:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Škola otců (1957)
Hrátky s čertem (1956)
Josef Vladimír Švec
Nejlepší filmy:
Maškaráda (1963) (TV film)
Reportáž psaná na oprátce (1961)
Botostroj (1954)
Otakar Brousek st.
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Karel Pavlík
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)
Světáci (1969)
Emil Rohan
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Smrt si říká Engelchen (1963)
Věc Makropulos (1970) (divadelní záznam)
Čest a sláva (1968)
Alena Vránová
Československo
Nejlepší filmy:
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Pyšná princezna (1952)
Stanislav Fišer
Československo
Nejlepší filmy:
Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Těžká Barbora (1960) (divadelní záznam)
Zdeněk Kutil
Československo
Nejlepší filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Všichni dobří rodáci (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Vojta Plachý-Tůma
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Jan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Hra bez pravidel (1967)
Antonín Jedlička
Československo
Nejlepší filmy:
Dobrý voják Švejk (1956)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Stvoření světa (1957)
Zdeněk Řehoř
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Dnes naposled (1958)