Tokyo Revengers

• Japonsko Tokyo Revengers (více)
Japonsko, (2021–2023), 20 h (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Ken Wakui (komiks)

Júki Šin, Azumi Waki, Rjóta Ósaka, Tacuhisa Suzuki, Takuma Terašima, Júja Hirose, Šunsuke Takeuči, Šóta Hajama, Satoši Hino, Masaaki Mizunaka, Jú Hajaši (více)

Série(3) / Epizody(50)

Takemiči Hanagaki, který už tak nemá štěstí, je zdrcen, když se dozví, že jeho životní láska ze střední školy byla zabita zločineckým gangem Tokyo Manji. Když Takemiči čeká druhý den na vlak, je zezadu sražen do cesty přijíždějícímu vlaku. Je připraven zemřít, ale místo toho se probudí a zjistí, že se vrátil dvanáct let do minulosti a je opět středoškolákem. Nyní může Takemichi přepsat historii tím, že se rozhodne jinak, a doufá, že tak zabrání smrti své milované. (Disney+)

Recenze uživatele Petra321 k tomuto seriálu (6)

Seija kessen-hen (2023) (S02)

Koncom druhej série začína pozemské peklo. Dúfam, že sa v dohľadnej dobe dočkáme tretej série, pretože si ju rozhodne zaslúžime, po tak skvelom ukončení. Dozvedeli sme sa viac o Kisakiho plánoch, no takisto sa nám odhalili nové detaily ohľadne Mikeyho povahy a minulosti. Všetko je so všetkým prepojené a kto tomu neverí už teraz, nech si počká na ďalšie série. Pokiaľ sa tvorcovia neodklonia od mangy, všetci budú na tretiu sériu (ktorej sa, dúfam, dočkáme) pozerať s otvorenými ústami. Nové postavy si ma hneď získali, takže sa ešte máme na čo tešiť. ()

Poslední objednávka (2023) (S02E12)

Ako čitateľka mangy som vedela, čo nastane, no predsa ma atmosféra celej epizódy dorazila na dno... Keď z Mikeyho úst zaznelo prvýkrát slovo Takemitchi, nabehli mi zimomriavky po celom tele... A ten záver.... Bolo to naozaj nádherné a smutné zároveň. Škoda, že do druhej série nedali ďalšiu archu, ale na druhej strane som vďačná za trinástu epizódu, pretože si nechcem predstaviť, čo by sa stalo, keby ju ukončili tu. ()

Tendžiku-hen (2023) (S03)

Mrzí ma, že nie všetci sledovatelia prvej série vydržali až po tento moment. Tretia séria je naozaj skvelá, a rovnako ako v mange, aj tu sa Kentou incident stal veľkou udalosťou nielen pre Takemichiho, ale aj celý Toman. Naoto už nie je jediný, kto pozná pravdu, Kisaki konečne dostal, čo si zaslúžil a Takemichi sa môže spokojne vrátiť do budúcnosti. Všetko by malo byť vyriešené, no nie? Hm, to som si pri čítaní mangy hovorila tiež, ale ako sa rýchlo ukázalo, veľa vecí ešte stále čaká na vysvetlenie a ja sa teším na švrtú sériu. Zároveň sa bojím reakcií, pretože veľa vecí bude inak, než sme zvyknutí, ale verte mi, bude to stáť za to. ()

Zlá předtucha (2023) (S03E05)

Och... čitala som mangu, ale na toto som úplne zabudla... Well, všetci sme vedeli, že sa niečo také niekomu stane... ()

The Blue Ogre (2023) (S03E09)

Jeden z najhorších pocitov je, že som čítala mangu, ale aj tak nemám najmenšie tušenie, čo sa stane a ako z tejto situácie vyviaznu. ()

Brave Heart (2023) (S03E10)

Tak takto sa z toho dostali... Vedela som, že tento moment nastane, ale myslela som, že trochu neskôr. ()