Čarodějky (1998) (seriál)

Po odchodu Shannen Dohertyové a její nahrazení Rose McGowanovou se seriál začína o něco zhoršovat, ale ještě stále má svojí úroveň, až do IV. série 22. dílu. Ale od tohoto okamžiku každý další díl scénáře seriálu, je ostudně úpadkový a katastroficky se zkazil do trapného, kýčovitého, nehumorného nesmyslu. Což je obrovská škoda. Jinak by byl seriál dost kvalitní.

Coca-Cola v nesnázích? (2005) (TV film)

Fanta, tonic, cola nemaj duši nedaj ti vůbec nic, tak jdem a všechny vylejem. Fernet, rum a vodka, těm to sluší, můžeš s nima usínat i ráno vstávat z postele ty by nikdy nezradily svýho přítele...

Velká noční hudba (1999) (pořad)

Nacucanej pořad videoklipů. Non-stop vysílání a naprosto minimální vstupy. Vysílal se i celý blog jednoho žánru v kuse. Klipy povětšinou v kuse a nesestříhané. Je obrovská škoda, že se již tento pořad nevysílá. ČT to všechno zlikvidovala a to vč. Pomeranče. Jednoznačně musím dát plnej počet v hodnocení.

Magazín (1995) (pořad)

Původní pořad z dílen televize Premiéra.

Knight Rider (1982) (seriál)

Celkem perfektní seriál, až na příšernou třetí řadu, kdy zpočátku do auta vecpali nesmyslný brzdný systém (Jeden z vykropenejch záběrů na K.I.T.T.a, kterej mi zkazil požitek ze seriálu. http://img.csfd.cz/images/user/diary/5/5195_xiig56848sat.jpg Kdyby si tenhle kýč bejvali tvůrci odpustili, mohl to bejt špičkovej seriál. ) Těmito pošpiněnými záběry mi sériál tak znechutili a zkazili, že jsem nucen strhnout dvě hvězdičky dolů a to i přesto, že později tyto záběry na K.I.T.T.a vynechali. Tu druhou pak za opakované záběry uvnitř vozu, či pohled v kamionu, což mi připadalo jako neustálé dežavi. Ačkoliv jsem byl malej a hltal jsem tento seriál, přesto jsem si těchto věcí už tehdy všímal.

Vaše velká premiéra (1992) (pořad)

Tento historický soutěžní pořad byl vyroben pro televizi OK3.

Triangel (1983) (pořad)

Zajímavostí, kterou můžu uvést k tomuto hudebnímu pořadu je, že se zde např. rozjela a také triumfovala jedna z prvních black metalových skupin Törr.

Bohové se zase zbláznili (1993)

Celkově průměrná komedie na 3 hvězdy, ale že to tady všichni nespravedlivě odsuzují hodnocením ´´odpad!´´, což podle mě není spravedlivý, jelikož to tak příšerný tedy rozhodně nebylo, připisuji hvězdy čtyři. A za suprovou scénu v kamionu na kterou se klidně a s přehledem dokážu koukat i 100x, tak za to uděluji speciálně další hvězdu. Tudíž celkové hodnocení, které dávám je plného počtu. :)

Osudový dotek 2 (2006)

Tento film je opravdu zvláštní a nezvyklý. Rovněž tak přenesení děje více směrem do thrilleru, což mě opravdu překvapilo. Co nejvíce na tomto filmu oceňuji je, když hlavní postava zjistí, že může změnit svůj život natolik, že může zbohatnout, tak proč toho nevyužít a neukrást si pro život něco lepšího. Oproti jedničce, kde se vše, jen vyvíjí a točí okolo napravování zrovna dvakrát nepovedeného života. Nutkání je opravdu velice silné a neuvědomí si přitom následky, což je zběžný faktor. Dalo by se říci i svým způsobem lidský faktor, který je dobře posazený do děje. Nakonec se hlavní hrdina snaží to utnout po svém a přitom se mu to vymkne kontrole, přičemž zemře. Rozhodně je to zajímavý a je třeba se na to dívat z jiného úhlu pohledu. Takže ve smyslu děje jako takového na celý film, za to dávám vysoké bodování. Co bylo ošmeleno, bylo to, že nebylo kvalitně zobrazeno, jak se mění vzpomínky a pak napětí při návratu hrdiny do minulosti. Postava také měla mluvit více se sebou a rozjímat podobným způsobem jako tomu bylo u hlavní postavy v prvním dílu. Celkově za 3.

TABU (2002) (seriál)

Nesporně zajímavý dokument z dílen NG. Mnoho dílů s šokujícím odhalením. Jako například díl s názvem: Hluboko do kůže, kde v Papua-Nová Guinea muži procházejí jedním z nejbolestivějších rituálů. Bizarním prořezáváním kůže mladých domorodců, kteří si nechávají vyřezávat kůži žiletkou do podoby krokodýlích šupin po celé délce těla, aby tak symbolizovali svojí dospělost a to jsou jen okrajové věci, neboť další epizody jsou mnohem více drastičtější. Doporučuji opravdu pro silné nátury a pro ty, kteří berou civilizace tak jak jsou, a nepohoršují se nad tím jak se chovají, ačkoliv v mnoha ohledech nad tím zůstává rozum stát.