Zbraně budoucnosti (2006) (seriál)

Dobře udělaný dokument, ovšem má značné nedostatky, jednak není podrobně rozveden o vnitřních částech těchto nových zbraňových kousků, a pak také musím zkritizovat, že jsou to jen zbraně blízké budoucnosti. Čekal jsem mnohem více, nějakou tu pecku na papíře, co by se dala udělat až horizontálně pozdější budoucnosti. To daleko lépe zachycuje jeden díl v dokumentu Explorations. Těšil jsem se, že tam bude nějaká návaznost ale marně.

Škola princů (2010) (TV film) odpad!

Ošuntělý příběh, který opravdu nepřináší nic nového. Žádné napětí, ostudný scénář, mizerný výkon herců. Není co k tomu víc dodat.

Trapasy (2007) (seriál)

Některé povídky byli dobré, jiné už méně. Ale jinak dobrý pokus o navázání obdobného seriálového cyklu bakaláři.

Zvířecí rekordmani (2002) (seriál)

Neuvěřitelný a fascinující dokumen, který mě vždy ohromí. A s každým dalším dílem se těším na nové zážitky. Tento revoluční dokument mě chytnul hned od prvního dílu. Skvělé také je jeho propracovanost a preciznost. Tvůrci nic neopomenuli a seznamují nás s opravdovými zvířecími rekordmany z nejrůznějších škál živočišné říše.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Z počátku to vypadalo slibně, ale postupem času se zcela vytrácel příběh, až do kýčovitých scén a jen trapných kopání Norrise. Velká škoda, kdyby to nezkazili, mohl mít seriál daleko lepší hodnocení.

Tintinova dobrodružství (1990) (seriál)

Skvělý, vtipný seriál pln emocí, napětí, detektivních zápletek a mnoha humoru. Nezbývá než tomuto grandiosnímu seriálu fandit a doufat také jeho zfilmované podoby.

Magie kouzla zbavená (1997) (TV film)

Perfektní špičkovej dokument. Na první pohled se zdá, že jde o hořký průlom ve světě kouzel. Ovšem bereme-li to úplně z opačného úhlu pohledu, tak tento kouzelník vlastně dělá zaslouženou a správnou věc, jelikož zase nutí další generace nastupujících kouzelníků vymýšlet zcela nové triky s novým magickým uměním a technikou. Pokud je iluzionista opravdu dobrý a skvěle kvalifikovaný, tak ho takovýto ''hození klacku pod nohy'' nemůže v žádném případě zastavit. Že je v kouzlech velký podvod to všichni dobře už dávno víme. Rozhodně se vžádném bodu nejedná o něco chybného, ba právě naopak.

Taková normální rodinka (2008)

Pravděpodobně nepříliš valný remake na seriál. Na to co se v české kinematografii, povětšinou točí v poslední době za hrůzy, to ještě docela ušlo. Kdyby bejval scénář byl líp propracovanej, tak bych i hodnocení dal lepší. Ale na druhou stranu nesporně zajímavá idea. Nejhorší však na tomto filmu bylo, že tam hrál herec Jiří Mádl, kterého opravdu nemusím. Ten to přesně podtrhnul na hodnocení jen dvou hvězdiček.

Pětka od Zellera (2005) (pořad)

Z počátku vysílání, sem tam něco odvysílali, ale pak se tato hitparáda zkazila.