At Home With Olaf (2020) (seriál)

Videla som krátke skeče na YT. Nezasmiala som sa ani raz, ale prírodou som sa celkom pokochala a pre prckov je asi večne smejúci sa padajúci snehuliak milé spestrenie koronanudy.

Belgravia - Episode 1 (2020) (epizoda)

Začalo to sklamaním. Mala som pilot vo fronte už dlhšie a už aj zabudla, o čom to má byť, tak ma nemilo prekvapilo, že v zásade o čajových dýchankoch. Časom si ale záujem vybudovali a aspoň diel ešte pozriem. Inak herecky poznám len Greig a matne Wilkinsona, čakala by som viac známych mien, ako je teraz v móde.

Věčnost (2020) (seriál)

Nenaročné young adult o láske, zrade a kóde z virtuálneho sveta. Teda S1. S2 už je prílišná sračka aj na guilty pleasure.

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 1 (2017) (epizoda)

Ňák si neviem predstaviť, čo chcú robiť ešte ďalších xy epizód a bojím sa hlúpej popudlivosti viacerých postáv (je to vždy otrava sledovať), ale už kvôli vysokému hodnoteniu celku pozerám ďalej.

Věčnost - Vítejte v nahraném světě (2020) (epizoda)

Hm. Smrdí to teenage zápletkou a herectvom, ale v poslednej dobe sú sci-fi seriálové novinky hrozne dramaticky pomalé, toto je v podstate osvieženie.

Za stínem noci (2020) (seriál)

Skončené v polke. Námet veľmi zaujal. E1 ukázala nevýrazné postavy, ale stále malo potenciál a zaujímalo, čo bude ďalej. E2 bola nonsense party, ale aspoň ukázali, že sa neboja zásadných zmien. E3 je okrem problémov s letom (ku ktorým sa podobne ako k ústrednej globálnej katastrofe pre mňa nestavajú dostatočne vážne) už naozaj len o tom, že na seba cestujúci pokrikujú a sú protivní kvôli každej somarine. Ak by malo prežiť jediné lietadlo na svete, dúfala by som, že to nebude toto.

Koruna - Série 2 (2017) (série)

O "looking away as an art form". Sledovala som keď bolo aktuálne a teraz si omylom dala repete v domnení že som videla len S1... a trvalo mi 2 epizódy spomenúť si, že toto už som asi videla. Nie že by kvalita šla nejak razantne dolu, ale... dej je totálne zabudnuteľný.

Koruna - Série 1 (2016) (série)

Foy je výborná. Veľa vecí je výborných. Nie je to najzáživnejšia záležistosť roku, ale strávený čas neľutujem.

Koruna - Olding (2019) (epizoda)

So zmenou hercou som počítala dopredu. Nepočítala som ale s tým, ako málo sympatickí mi budú. Zvlášť kráľovná, z rezervovanej poctivej mladej kráľovnej je z epizódy na epizódu protivná a zďaleka nie tak rezervovaná panička. Možno to tak skutočne bolo, netuším, no pre mňa to znamená stratu záujmu o jej pokračovanie jej osudov.