Resident Evil (2002)

Začiatok tejto teraz už trilógie mal dobrý príbeh a hercov.Čo trocha mrzí,že herci sa nepohnú z jedného miesta.No teda mňa to mrzí viac ako trocha.Milla celý film ťahá svojím "sexi zadkom" komu to vadí nech to ani nepozerá.Nebezpečný počítač(dievčatko),ktorý raz pomôže a raz zraní sním sa nedá nič robiť je to predsa len umelá inteligencia.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Silver surfer má ľahko predvídateľný príbeh a len veľmi málo sa snaží upútať.Zmes rôznych problémov a srandy pôsobí rušivo.A keď človeka nič v takomto filme neprekvapí je to skôr na škodu.Buď s toho mala byť paródia alebo film o hrdinoch takto človek nevie.V každom prípade ako odychovka sa pozrieť film dá.

BloodRayne 2: Vykoupení (2007) odpad!

No keď si pozriem,že čomu všetkému som nedal odpad.Tak aspoň mám výhovorku,že existuje tento film.

50x a stále poprvé (2004)

Milunký film ktorý je o babe čo si po havárii pamätá všetko pred nou a po nej si dokáže len jeden deň a na druhý nevie,že čo sa dialo ten predošlí.Toto dievča,ktoré výborne hrá Drew Barrymore sa snaží zbaliť chlap ktorého hrá Adam Sandler.Podarí sa mu to ale na druhý deň musí znova atd.Dobré je aj to,že je prítomný milý nevtieravý humor.

Forrest Gump (1994)

Forrest Gump je film pre každého je tak milý a nevtieravý a je v nom všetko láska,vojna,priateľstvo atď.Je to zbraň na city a výborne hrajúci Tom Hanks krásne zapadol do svojej role spravil s tohoto filmu krásu,ktorá sa páči každému.Forrest Gump je niečo ako "univerzálny film" pretože ak sa chcete baviť o nejakom filme ktorý každý videl a každému sa páčil tak vuala Forrest Gump by ma napadol ako prvý.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Juj no neviem čo povedať k prvej Narnii.Je to len pre deti.Stálo to veľa peniažkov a čo to prinieslo len to,že to môžu pozerať fakt len deti.Dvojku naopak môžu pozerať aj starší.Mohlo sa to skúsiť spraviť inak bez tej zbytočnej bitky a pojať ešte viac rozprávkovo.Viem,že kniha niekedy nepustí ale predsa kniha nie je len jedna.

Zlatý kompas (2007)

No zlatý kompas vyhral Oscar 1 : Vizuálne efekty.Čo ja viem ja by som to filmu nedal asi preto,že ako celok nie je dosť dobrý alebo podobne.Ale okej efekty boli pekné.Deti sa chvíľkami bavia a to je hlavné asi u tohoto filmu.Ja som sa teda bavil len občas a to u takého drahého a kvalitne obsadeného filmu je málo.

Prci, prci, prcičky (1999)

Jednotka mala šmrnc čo potom dvojka a trojka mali síce tiež ale už to bolo skoro o tom istom.Samozrejme len skoro.Ale vrátim sa k jednotke.Každá postava je unikátna má svoje problémy a snaží sa ich riešiť kolektívne s priateľmi alebo len samostatne.Sex je v tomto filme braný ako správne potešenie v ktorom je treba sa zlepšovať.Myslím,že iné podobné komédie majú čo závidieť.

Jumper (2008)

Na Jumpera som bol v kine preto by som mohol byť trocha ovplyvnený týmto faktom.Jumper dokáže "skákať" (teleportovať) z jedného miesta na druhé.Tento film rozhodne trpí tým že trvá len málo minút.A ešte tým,že keď sa film skonči vyzerá to ako keby to bol pilotný film k nejakému seriálu a nie ako samostatný prvok.Keby trval aspoň o pol hodinu dlhšie verím,že by bol lepším filmom.Napríklad keby nám viac rozprával o detstve hlavného hrdinu alebo keby dlhšie trvalo kým by sa naučil David využívať svoje schopnosti.No trocha škoda.

Superman se vrací (2006)

Superman sa vracia je rozhodne tam kde má byť (v hodnoteniach).Niektoré scény Supermana sú na vysokej úrovni a iné zasa trocha zaostávajú.Príbeh nie je vôbec zložitý.Človek má možnosť nechať sa viest až do konca príbehu bez toho aby musel premýšlať.Nadčlovek mení jednu postavu za druhú.A to sympatického okuliarnatého novinára za superhrdinu.Čo myslíte ktorá rola mu šla lepšie?