Upíří deníky (2009) (seriál)

Twilight bych dal tak 1 * ale tohle je o trošku lepší.. Popravdě první díl jsem si řekl co to je za ,,babskej'' seriál všude samá modelka a hezounek a trapné dialogy.. ale po 3 díle už jsme si říkal že děj není nejhorší a zajímá mě co bude dál, no a zhruba po 6 dílu jsem seriálu přišel na chuť :-) .... Zatím jsem viděl poslední díl a zároveň zatím poslední série (3s-15e) a musím říct, že přes hroznou promotanost me to pořád baví.. Jen bych vytknul to, že se na scéně objeví pokaždé jiný záporák, později se najde ještě nekdo silnejší, ten druhý nejsilnejší se jeví jako klaďas ale v tom se objeví ještě někdo mnohem silnější a první záporád vypadne ze scény a druhý se o5 jeví jako klaďas a zase se čeká na někoho silnějšího :-) ... ale seriálu dávám stejně jen 2* jakmile vás chytne děj už vás jen tak nepustí ;-) .... Bohužel časem kouzlo vyprchá a dostaví se stereotyp.. 50%

Ospalá díra (1999)

Podle mého další přehodnocený film... Nechápu některé komentáře ve stylu: ,,nejlepší horor!'' ... mě to přišlo jako mysteriózní pohádka kde stříká krev. No tak kde je to napětí a mráz co běhá po zádech. U hororu bych se měl bát i nahlas dýchat. Atmosféra nebyla špatná, Depp dobrý herecký výkon, ale jinak jen lehce nadprůměrný film. Zápletka taky skoro žádná, a pak příjde kouzelný strom a z něho vyskakuje bezhlavý jezdec.. Film mi řipadá asi tak na stejné úrovni jako Devátá brána (taky s Deppem) tudíš dávám 3* 68%