Avengers: Endgame (2019)

ufff.. Velkolepé finále. Chvilkama vážný film, ve kterém umírají postavy a do toho trapné vtípky. Nebýt tlustého Thora a dětského Hulka = alá zbytečně vnucované trapné vtípky mířené pro rodiny s dětmi, tak by byl Endgame dokonalým zakončením.. 87%

Captain Marvel (2019)

Nic jsem nečekal, dokonce jsme se ani netěšil a bral film pouze jako povinnost před Avengers and game. A překvapení se konalo a bylo to příjemné překvapení ;-).. Malinko mi vadí přehnaná postava, jejiž síla se ukázala až v závěru, ale nemohu vytýkat, když je to podle komiksové předlohy. Proto nejsem fanouškem této superhrdinky, ale film byl povedený. Dávám 72%

Úplně debilní zprávy (2018) (pořad)

A vlastně proč ne?? Krátké, humorné.. dokonce i pořádná dávka černého humoru.. divím se, že se něco takového vůbec vysílá.. kde kdo by mohl podávat stížnosti.. Celkem odvážný krok. Občas jen říkají nahlas co si myslí divák a dělají si srandu z aktuální problematiky.

Aliance (2016)

Už nám to pomaličku slábne.. 55%

Rezistence (2015)

S druhým dílem filmu se zlepšila i kvalita u dílu prvního. Krásně vysvětleno o co jde a proč co jak je :-).. Uroveň podobná jako u Divergence. 60%

Rychle a zběsile (2001)

Počátek slavné série.. Jo dřív to opravdu bylo hodně o autech. Ale děj v podobě krádeží se drží do dnešních dílů ;-) 75%

Rychle a zběsile 2 (2003)

Slabé pokračování, avšak v pozdějším ohlednutí důležitý díll, kde se poprvé objeví Roman, bez kterého by ostatní pokračování neměli odlehčujicí vtípky. 60%