Arvéd (2022)

Tak opět jsem dal šanci filmu z naší krásné země a opět jsem byl zklamaný a smutný. Vážně neumíme natočit solidní film? Nevím kde se stala chyba ale s Českou kinematografií to jde v posledních několika letech hodně z kopečka, před pár dny jsem dostal facku od zpackaného Jana Žižky a teď další lepák od Arvéda.

Old Henry (2021)

Tento film není jen skvělý western, je to skvělý film obecně, skvělá napínavá zápletka, vynikající herecké výkony.

Tore tančí (2013)

Hrůza v tomto strhujícím thrilleru spočívá v naprosto zkažených činech které někteří lidé dokážou udělat jiné lidské bytosti a to zcela bez důvodu. Film sleduje velmi pobožného mladíka jménem Tore který je naivně uchvácen velmi zlou rodinou, která využívá jeho až absurdně dobrou povahu. Režisérka Katrin Gebbe čerpala ze skutečného případu.

Kilo Dva Bravo (2014)

Skutečný příběh o skupině britských vojáků, kteří uvízli v minovém poli kdesi na půďe Afghánistánu, můžete se těšit na parádní  přehlídku utržených končetin, působivý a nervy drásající film.

These Final Hours (2013)

Solidní koncept toho, jak by vypadal poslední den světa, co dělat, když víte, že se blíží konec ? s kým by jste chtěly být ? jak by jste posldních pár hodin prožily ? To jsou problémy, kterými se tento film zabývá. Pokud jste fanoušci filmů o apokalypse pravděpodobně se vám tento film bude líbit a určitě je na místě vyzdvyhnout závěrečnou scénu na pláži.

Pororoca (2017)

Dost depresivní drama o znepokojivém zmizení pětileté holčičky, film vykresluje bolest rodiču především otce, dcerka se mu ztratí při obyvklé návštěvě parku, dlouhá stopáž mi až tak nevadila ale konec trochu zklamal.

Smrtgasmus (2015)

Tato hororová komedie se odehrává v malém městečku Greypoint a sleduje dvojici týpků Brodieho a Zacka, oba jsou fanoušci heavy metalové hudby a se svými podivínskými přáteli založí kapelu Deathgasm. Věci se dají do pohybu, když narazí na prastaré noty (Černý hymnus) podle nich zahrají riff, který mění lidi v démony. Určitě bych byl radši kdyby byl příběh trochu více dark, jako komedie na mě Deathgasm moc nefungoval.

Sousedské noční můry (2014) (seriál)

Dokumentární seriál založený na skutečných případech, kdy spor mezi sousedy eskaluje do té míry, že skončí krveprolitím, žasnul jsem kvuli čemu jsou lidé schopni zabíjet. Herecké výkony slabé ale to mi vůbec nevadilo, shlédnuty čtyři série.

Bull (2021)

Každý kdo má rád jednoduché a snadno sledovatelné revenge thrillery si tenhle jistě užije, přestřelky ani výbuchy neuvidíte ale můžete se těšit na scény naprosté brutality chladného a bezcitného zabijáka který si jde pro pomstu, někde jsem četl pěknou hlášku k tomuto filmu "tento býk má rohy" a musím rozhodně souhlasit.

Krásný kluk (2018)

Tento film založený na skutečnosti nám vypráví ponurý příběh mladého muže závislého na drogách, jeho otec se mu ze všech sil snaží pomoct a co nejvíce porozumět drogové závislosti svého syna.